Microsoft Excel – Lietotāja līmenis


Izdzirdot vārdu savienojumu „Microsoft Excel”, daži saķer galvu! Iespējams, ka vēl neesat tik labi pazīstami un tāda ir Tava pirmā reakcija, bet tieši šī lietojumprogramma Tev palīdzēs atvieglot darbu, nodrošinās biežākas kafijas pauzes un dzīvespriecīgāku skatu uz dzīvi! Kā? Tu veic līdzekļu aprēķināšu grāmatvedības pārskatos, veido finanšu plānus vai varbūt norēķinu veidlapas? Varbūt Tev regulāri jāreģistrē dažādi dati vai jākontrolē uzskaites tabulas? - Microsoft Excel programma uzlabos Tava darba dinamiku un produktivitāti, jo iepazīstina ar mūsdienīgiem programmatūras risinājumiem! Iepazīsties! - Microsoft Excel lietojumprogramma! – Tavs sabiedrotais un atbalsts, veidojot pārskatāmu, strukturizētu un precīzu darbu!

Mācību ilgums: 40 stundas
Iegūstamais dokuments: Apliecība

Piedāvājam

apgūt Jums interesējošo MS Office 
lietojumprogrammu moduļus!
Piedāvātie moduļi:
- Datoru lietošanas pamatzināšanas;
- MS Word;
- MS Excel;
- MS Powerpoint
.


Kursa programma:

Profesionālie mācību priekšmeti:
Ieskaite.

Kursa mērķis:

Izglītības procesa rezultātā sniegt izglītojamiem zināšanas un prasmes Microsoft Excel lietojumprogrammas vidē darbā ar izklājlapām, ievadīto datu aprēķinu formulām un funkcijām, datu atlasi un kārtošanu.

Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.

Šobrīd kursu iespējams apgūt šādās Latvijas pilsētās:

Rīga, Komercdarbības nodaļa
Nodaļas vadītājs: Roberts Kārkliņš Nodaļas vadītāja vietniece: Helena Kosakovska Sekretāre:Katrīna Zanda Zeibote Tālrunis:26684949, 67408211 E-pasts: komercdarbiba@buts.lv Adrese: Rīga, Meža iela 7, 4. st.
Norises laiks: 30.11.-0001

Jūsu ieguvumi: