background
Biroja darbs
Biroja valdniece dokumentu kārtošanāarrowprint
Biroja valdniece dokumentu kārtošanā

Jūsu ieguvumi:

Padziļinātas zināšanas dokumentu kārtošanā un prasmes lietvedības procesu organizēšanā, atbilstoši darba tirgus prasībām un lietvedību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem.
Semināru cikls 5 moduļos


Biroja dokumentu valdnieces stihija viennozīmīgi ir lietvedība. Viņas kaislība ir dokumentu plūsma ar visām no tās izrietošajām sekām – dokumentu saņemšana, reģistrēšana, uzskaite un kontrole, stingri pieturoties pie normatīvo aktu prasībām. Jā! – biroja dokumentu valdniece ir prasīga un strikta. Viņas darba stilu trāpīgi raksturo punktualitāte, precizitāte un prasme rast pareizus risinājumus, strādājot gan ar pārvaldes dokumentu mapju kalniem, gan personāldokumentu kaudzēm! Viņa nepazīst bailes, gan printeris un faksa mašīna, gan dokumentu juridiskais spēks ir viņas sabiedrotie dienu no dienas. Biroja valdniece liek ne vien kafijai smaržot labāk, bet arī priekšniekam smaidīt plašāk! Viņas pagātne ir arhīvs, bet nākotne – dokumentu harmonija sakārtotā vidē.
Ja arī Tu vēlies būt biroja valdniece, valdīt pār dokumentiem un vairot harmoniju sava uzņēmuma struktūras visos līmeņos – nāc un apgūsti pilnu semināru ciklu vai izvēlies sev aktuālākās tēmas!

Mācību periods: 40 stundas
Iegūstamais dokuments: Apliecība

Kursa mērķis:

Izglītojamais apgūs zināšanas un prasmes par biroja darba organizāciju un vadību, uzdevumiem un instrumentiem, kā arī apgūs praktiskas biroja vadītāja darba metodes.


Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.