background
CVO Recruitment

 „AGA” SIA ir Latvijā vadošais rūpniecisko un medicīnisko gāzu uzņēmums, kas ietilpst pasaules lielākās gāzu un tehnoloģiju kompānijas „The Linde Group” sastāvā. Uzņēmums ražo un piedāvā gāzes un videi draudzīgus risinājumus to pielietojumam metālapstrādē, pārtikas rūpniecībā, farmaceitiskajā, naftas un ķīmijas industrijā, kā arī citās tautsaimniecības nozarēs. Papildu informācijai apmeklējiet „AGA” mājas lapu www.aga.lv.

 

Uzņēmuma biznesa attīstības komandai aicinām pievienoties

METINĀŠANAS RISINĀJUMU KONSULTANTU/-I

darbam visā Latvijā

 

 

Šī ir īstā iespēja metināšanas speciālistam/ inženierim ar lieliskām komunikācijas un prezentēšanas kompetencēm vai pat pedagoga dotībām!

 

Pienākumi:

  • pārstāvēt un prezentēt uzņēmuma „AGA” risinājumus, mūsdienīgas un efektīvas metālapstrādes iekārtas uzņēmumiem visā Latvijā.
  • konsultēt klientus un veikt tehniskās produktu demonstrācijas,
  • nodrošināt apmācības par  kvalitatīvu un profesionālu AGA produktu lietošanu klienta personālam,
  • veikt metināšanas un metāla griešanas procesu pašizmaksas aprēķinus un salīdzinājumu.

 

Šī pozīcija nodrošinās atbalstu visam Baltijas reģionam, līdz ar to svarīga Jūsu spēja un vēlme doties komandējumos un sniegt tehniskās konsultācijas arī uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā pēc nepieciešamības.

 

Prasības:

  • Augstākā vai profesionālā izglītība atbilstošā tehniskā jomā un izpratne par metināšanas un metāla griešanas procesiem;
  • Praktiska pieredze metināšanā vai/ un metālgriešanā profesionālā vai hobija līmenī;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu valodas prasmes;
  • Labas komunikācijas un prezentēšanas prasmes, spēja runāt auditorijas priekšā;
  • B kategorijas autovadītāja tiesības.

 

Šī pozīcija paredz pastāvīgu zināšanu papildināšanu, tāpēc uzņēmumam aicinām pievienoties profesionāli ar aktīvu dzīves pozīciju un patiesu interesi par sevis izvēlēto jomu. Uzņēmumā tiek atbalstītas arī profesionālās apmācības.

 

Jūs sagaida motivējoša, starptautiska darba vide  un saliedēta un lojāla komanda. Uzņēmumam raksturīga skandināvu kultūra, stabilitāte un dažādas profesionālās attīstības iespējas. Katram darbiniekam tiek veidota sabalansēta un konkurētspējīga atlīdzības pakete._______________________________________________________________________________________________________________________________________

Lai pieteiktos, lūdzu, sūtiet CV un motivācijas vēstuli uzņēmuma personāla atlases partneriem CVO Recruitment Latvia uz e-pastu: cv@cvor.lv

www.cvor.lv   T. 67356120