background
3M Latvija


Pateicoties sadarbībai ar SIA "3M Latvija”, mūsu filiālē Rīgā, Meža ielā 7 metālapstrādes studentiem praktisko nodarbību laikā ir iespēja izmantot 3M™ Speedglas™ metināšanas maskas un 3M™ Cubitron™ slīpēšanas diskus.  Mācību telpas ir nodrošinātas arī ar citiem 3M darba aizsardzības līdzekļiem, lai maksimāli nodrošinātu studentu acu, dzirdes un elpceļu aizsardzību mācību procesa laikā.

SIA "3M Latvija” novēl, lai metālapstrādes studentiem, kuri, pateicoties šai sadarbībai, turpinās strādāt ar kvalitatīviem produktiem, augtu motivācija tiekties uz augstākiem rezultātiem un radīt aizraujošus projektus, kā arī rūpēties par savu veselību jau šodien, izmantojot piemērotus un kvalitatīvus darba aizsardzības līdzekļus.

3M - Minesota Mining & Manufacturing - ir dibināts 1902. gadā ASV un jau ilgāk kā gadsimtu saviem klientiem piedāvā plašu un kvalitatīvu produktu klāstu, kas veidoti, lai padarītu viņu dzīvi vieglāku un ērtāku. Ar 3M preču zīmi ir pārstāvētas darba drošības, industriālo, autoapstrādes, ceļu satiksmes drošības, biroja, medicīnas u.c. preču grupas.

Rīga, Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļa

Nodaļas vadītājs: Nikolajs Demidovs
Tālrunis: 67408209, 27898016
E-pasts: metalapstrade@buts.lv

Sekretāre: Ramona Laiveniece
Adrese: Rīga, Meža iela 7
Tālrunis: 67408205, 27898031

Lasīt vairāk par metināšanas veidiem TIG, MIG/MAG, MMA, OAW