background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs ”BUTS” Ventspilī eksponē izglītojamo fotodarbus
new

Mācību centrs ”BUTS” Ventspilī eksponē izglītojamo fotodarbus

20.05.2012

Grāmatnīcā „ Gaisma” Jūras ielā 10, Ventspilī no 16. maija vasaras garumā būs apskatāmas mācību centra „BUTS” Ventspils filiāles izglītojamo darinātās bilžu sērijas, kuras tapušas mācību programmas „Fotografēšanas pamati” ietvaros.

Mācību centra „BUTS” Ventspils filiāles eksponētās izstādes mērķis ir vērst pilsētnieku uzmanību Ventspils apkārtējai videi, bilžu sērijās atveidojot vecpilsētas skatus, ostu, jūru un skaisto, neskarto dabu.

Apmācības ilga divus mēnešus, kuru laikā izglītojamie pedagoga Andra Rebhūna vadībā apguva prasmes darbā ar fototehniku, iemaņas bilžu pēcapstrādē, kā arī zināšanas veidojot estētiskas kompozīcijas. Andris Rebhūns fotografē jau kopš 1954. gada, pazīstams ar vairākām personālizstādēm, vadījis fotografēšanas meistarklases un ir Latvijas mēroga fotokonkursu laureāts.

Mācību centra „BUTS” Ventspils filiāles vadītāja Sandra Strazdiņa stāsta, ka no izglītojamiem saņēmusi daudz atzinīgus vārdus par pedagoga darbu, radošo vidi un kolektīvu. „Īpaši saistoši izglītojamiem bija apgūt foto vēsturi, aplūkot Latvijas labāko fotomākslinieka darbus un tos analizēt, tādējādi apgūstot dažādus fotografēšanas knifus. Uzskatu, ka izglītojamo foto darbi ir kvalitatīvi, saistoši un interesanti, tāpēc nolēmu rast iespēju tos eksponēt. Aplūkojamā izstāde arī citiem būs lieliska motivācija vasaras laikā apgūt prasmes iemūžināt brīnišķīgus mirkļus skaistās bildēs! Veidojiet savas atmiņas skaistākas, apgūstot jaunas fotografēšanas nianses mūsu piedāvātajos kursos!” par izstādi un apmācību iespējām stāsta S. Strazdiņa.

 

Par apmācību iespējām mācību centra "BUTS" Ventspils filiālē interesēties:
Sandra Strazdiņa
Ventspils, Ģertrūdes ielā 29/31
Tālr., fakss 63625939
Mob. tālr. 29161907; 27898048
e-pasts ventspils@buts.lvatpakaļ