background
Aktualitātesarrow
Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai! Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai! Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai! Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai! Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai!

Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai!

08.05.2017

2017. gada nogalē, saistībā ar ES fondu apguvi un plānotajiem lielapmēra būvprojektiem, Latvijā tiek prognozēts būvniecības apjomu kāpums, kurš turpināsies arī nākamajos gados. Plānots, ka nākamgad investīcijas būvniecības nozarē pārsniegs 600 miljonus eiro. Līdz ar to pieaugs arī kvalificētu un prasmīgu nozares speciālistu pieprasījums. Mācību centra “BUTS” celtniecības nodaļa aicina izmantot iespēju papildināt un uzlabot esošās prasmes vai apgūt ienesīgu specialitāti no jauna, jo augstāka līmeņa speciālistu atalgojums vienmēr būs lielāks.

Celtniecības nozare ir viena no atbildīgākajām sfērām, kur darbu kvalitāte ir izšķirošs faktors ne tikai tālākai pasūtījumu saņemšanai, bet cilvēku drošībai un pat dzīvībai, tāpēc kvalificētam darbaspēkam ir ļoti liela nozīme. Mācību centrs “BUTS” piedāvā gan pilnvērtīgu profesionālās kvalifikācijas apguvi nozīmīgākajās celtniecības jomās, gan profesionālās pilnveides programmas un dažādus tematiskos seminārus.Profesionālā kvalifikācija

Flīzētājs

Apdares darbu strādnieks

Apmetējs

Betonētājs

Ēku celtnieks

Namdaris

Mūrnieks

Krāsotājs

Sausās būves celtnieks

Dekorētājkrāsotājs

Bruģētājs

Profesionālā pilnveide

 

Apdares darbi un telpu remonts

Dekoratīvo apdares elementu pielietošana dzīvokļa interjerā

Flīzēšanas darbi

Sausās būves montāža

 

Semināri

Sastatņu montēšana

 
Profesija 1 dienas laikā!*
Tiem celtniecības speciālistiem, kuru pieredze un zināšanas ir pierādītas darbā, bet nav apliecinātas ar valsts izsniegtu profesionālās kvalifikācijas dokumentu, piedāvājam iespēju “Profesija 1 dienas laikā!”*. Izmantojot šo piedāvājumu, interesents var pieteikties valsts kvalifikācijas eksāmenam, un neatkarīgas komisijas klātbūtnē nokārtojot pārbaudījuma darba teorētisko un praktisko daļu, iegūt kvalifikācijas apliecinājumu. Šāds apliecinājums ir iespēja paaugstināt konkurētspēju darba tirgū, kalpo par pierādījumu Jūsu kompetencei un atvieglo dalību dažādos projektos un iniciatīvās, kuri pieprasa profesionālās kvalifikācijas atzinumu.

Konsultācijas + eksāmens = valsts profesionālās kvalifikācijas apliecība!

Šobrīd piedāvājam izmantot iespēju kompetencēs: ĒKU CELTNIEKS un  APDARES DARBU STRĀDNIEKS
*Atbilstoši Latvijas Republikas normatīviem aktiem, mācību centrs „BUTS” ir deleģēts kā Profesionālās kompetences novērtēšanas institūcija veikt ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanu.

Avots:
http://www.lsm.lv/lv/raksts/ekonomika/zinas/buvuznemeji-apjomu-kapums-buvnieciba-var-atsakties-tikai-2017.gada-nogale.a216285/atpakaļ