KNX pamatzināšanu kurss


Dzīvojot moderno tehnoloģiju pasaulē mēs pierodam, ka tehnoloģijas spēj atvieglot dažādas ikdienas situācijas. Šīs tehnoloģijas mūsu dzīvē ir ienākušas ļoti strauji. 

KNX ir universāla programmatūra, kuru lieto un izmanto visi populārākie ražotāji, lai varētu ieprogrammēt savas “viedās” elektroierīces un tādēļ, šīs sistēmas ienāk “gudrajās mājās”. Ar KNX ir iespējas kontrolēt mājas apgaismoju, veikt klimata kontroli, nodrošināt ēkas funkcionalitāti un drošību, vadīt jebkuras elektroierīces, izmantojot šo sistēmu kā telpu piekļuves “atslēgu”. 

Mācību centrs BUTS ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas ir tiesīgs izsniegt STARPTAUTISKI ATZĪTU KNX SERTIFIKĀTU sadarbībā ar KNX Partner. Savukārt topošais speciālists iegūstot šo SERTIFIKĀTU sekmīgi varēs konkurēt darba tirgū, strādājot Eiropas Savienības valstīs un citur pasaulē. 

Mācību ilgums: 30 stundas 
Iegūstamais dokuments: starptaustisks sertifikāts

Kursa programma:Eksāmens:

KNX Theoretical exam

Teorētiskais eksāmens

KNX Practical exam

Praktiskais eksāmens

 


Kursa mērķis:

Sniegt teorētiskās un praktiskās  zināšanas par ēku viedās automātikas sistēmu (KNX).


Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.


Šobrīd kursu iespējams apgūt šādās Latvijas pilsētās:


Jūsu ieguvumi:

Apmācību programmā tiks apgūta gan montāžas tehnoloģija, gan iekārtu uzstādīšana, gan programmas apguve un praktiska programmēšana no sākuma līdz nodošanai pasūtītājam. Teorētiskajā daļā uzzināsim kā radās un kas ir KNX, iemācīsimies programmatūras uzbūves pamatus, testēšanu un kļūdu atrašanu.