background
Darba aizsardzība, ugunsdrošība
Occupational Safety Card / Työturvallisuuskortti / Arbetssäkerhetskort - Darba drošības kurssarrowprint
Occupational Safety Card / Työturvallisuuskortti / Arbetssäkerhetskort - Darba drošības kurss

Jūsu ieguvumi:

Darba drošības karte Työturvallisuuskortti / Occupational Safety Card sniedz Jums tiesības strādāt Somijas uzņēmumos un organizācijās atbilstoši drošības standartu zināšanu prasībām. Darba drošības apmācības tiek atzītas Zviedrijas uzņēmumos un arī citās ES valstīs. 

Piedaloties apmācību kursā un veiksmīgi nokārtojot eksāmenu, tiek izsniegts sertifikāts un izgatavota personīgā plastikāta karte, kas apliecina norādītā darbinieka tiesības veikt darbu.


Nodarbinātajiem Somijā, kuri strādā būvniecības, kokapstrādes, metālapstrādes, kuģubūves, enerģētikas u.c. ražošanas nozarēs nepieciešamas – Darba drošības apmācības. 

Darba drošības apmācības tika izstrādātas, lai uzlabotu kopējo darba vietu arodveselību un drošību, kā arī samazinātu nelaimes gadījumus darba vietās un bīstamas situācijas.

Darba drošības apmācības sniedz pamatinformāciju par briesmām darba vidē un arodveselību un drošību koplietošanas darbavietās. Papildu informācija: www.ttk.fi 


Mācību ilgums: 8 stundas 
Iegūstamais dokuments: Apliecība Työturvallisuuskortti (Occupational safety card / Arbetssäkerhetskort), Darba drošības "zaļās karte" kursa beidzējiem tiek izsniegta uz 5 gadiem

Kursa programma:

  1. ‘Nulle’ negadījumu. 
  2. Kolektīvā darba vieta. 
  3. Ievadinstruktāža. 
  4. Bīstamo faktoru atpazīšana. 
  5. Slodzes faktoru atpazīšana. 
Noslēguma pārbaudījums - eksāmens.
Pieteikties

Kursa mērķis:

Izglītības procesa rezultātā izglītojamajiem sniegt pamatinformāciju par briesmām darba vidē un arodveselību, un drošību koplietošanas darbavietās.

Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.