background
Aktualitātesarrow
Vasara ir laiks, lai atvilktu elpu starp darbiem! Vasara ir laiks, lai atvilktu elpu starp darbiem! Vasara ir laiks, lai atvilktu elpu starp darbiem! Vasara ir laiks, lai atvilktu elpu starp darbiem! Vasara ir laiks, lai atvilktu elpu starp darbiem! Vasara ir laiks, lai atvilktu elpu starp darbiem!

Vasara ir laiks, lai atvilktu elpu starp darbiem!

07.07.2016

Vasaras nav iedomājas bez svētkiem un nekas tā netuvina „kaimiņus”, kā laiski pavadīts laiks pilsētas svētkos saulainā dienā. Šoreiz svētki bija deviņu pakalnu pilsētā - Talsos!

No 1. līdz 2.jūlijam Talsos norisinājās ikgadējie Talsu pilsētas svētki, kas pulcēja ne vien vietējos Talsu iedzīvotājus, bet arī visu tuvo un tālāko pilsētu viesus uz tradicionālo gājienu, nakts pastaigu, amatnieku tirdziņu, starpkonfesionālo dievkalpojumu, bērnu pļavu, dažādām sporta aktivitātēm, kā arī nakts skrējienu, piedzīvojumu orientēšanās sacensībām un citām norisēm pavisam svaigām norisēm, kas šī gada svētkus padarīja vēl jo īpašākus.

Kā vienu no īpašajiem, vēl nebijušajiem notikumiem jāatzīmē „Uzņēmēju Placis”, kurā ar saviem darbiem un pakalpojumiem pie bijušās Pasta ēkas Lielajā ielā 6 pulcējās un dižojās visdažādāko uzņēmumu pārstāvji, tajā skaitā mācību centrs „BUTS”.

Šoreiz mācību centru „BUTS” pārstāvēja Talsu filiāles sekretāre Linda Taubenberga un ilggadējā vadītāja Dace Zeļģe. Par jautrību visas dienas garumā rūpējas mūsu pašu „BUTIŅŠ”, kurš ar prieku fotografējas ar katru interesentu, gan lielu, gan mazu!

Mācību centra „BUTS” filiāles pārstāvji atzīst, ka Talsu pilsētas svētki tik tiešām tika aizvadīti godam!

Vairāk par mācību centra „BUTS” Talsu filiāles aktivitātēm uzzini Kr. Valdemāra ielā 2a
Tālrunis: 63291123, 27898047
E-pasts: talsi@buts.lvatpakaļ