background
Autoremonts
Transportlīdzekļa virsbūves detaļu krāsošana ar aerogrāfuarrowprint
Transportlīdzekļa virsbūves detaļu krāsošana ar aerogrāfu

Vēlies savu transportlīdzekli padarīt pamanāmu un neatkārtojamu? Viens no smalkākajiem automobiļu izdaiļošanas veidiem ir aerografika. Tā ir mākslinieciska braucamrīku apkrāsošana, kad ar speciālas smalkas ierīces aerogrāfa palīdzību mākslinieks rada attēlu. 
Efekts ir iespaidīgs, un pirmajā brīdī pat grūti noticēt, ka redzamā bilde nav vienkārši pielīmēta. Mašīnas tiek apgleznotas ar to pašu auto krāsu, bet pēc tam zīmējums tiek pārklāts ar vairākām lakas kārtām. Lai nebūtu saskatāmas krāsu pārejas, mākslas darbs tiek slīpēts un beigās vēl nopulēts. Rezultātā attēls harmoniski saplūst ar pārveidojumiem pakļautās lietas pamatkrāsojumu. Daudzās valstīs, kur ir nopietni attīstīts automobiļu tūnings, aerogrāfija ieņem stabilu vietu mašīnu pārbūves nozarē. 
Vēl viens iemesls, kādēļ braucēji izvēlas savus transportlīdzekļus izdaiļot ar aerogrāfiju, ir nodrošināšanās pret zagļiem. Atšķirībā no aplīmēta, apgleznots braucamais ir daudz sarežģītāk atgriežams parastā izskatā, tādēļ aerografiku var uzskatīt par diezgan efektīvu pretaizdzīšanas metodi. 
Turklāt ne jau vienmēr uz mašīnas ir jāveido kāds sarežģīts zīmējums. Ļoti bieži cilvēki izvēlas dažādas līnijas, kas labi saskan ar automobiļa dizainu un pamatkrāsu. Piemēram, apvidus automobiļiem ir iecienīti zīmējumi uz aizmugurē piestiprinātā rezerves riteņa apvalka. Ar aerogrāfijas palīdzību neatkārtojamu var padarīt praktiski jebkuru priekšmetu.

Mācību ilgums: 160 stundas 
Iegūstamais dokuments: Profesionālās pilnveides apliecība

Kursa programma:

Profesionālie mācību priekšmeti: 
  • Transportlīdzekļa virsbūves detaļu krāsošanas ar aerogrāfu tehnoloģija; 
  • Krāsu un formu mācība, kompozīcija; 
  • Klientu apkalpošana, saskarsme un komunikācija; 
  • Darba aizsardzība un drošība*.
Noslēguma pārbaudījums. 

*integrēta vides aizsardzība un pirmās palīdzības sniegšana
Pieteikties

Kursa mērķis:

Izglītības procesā apgūt zināšanas un prasmes veikt transportlīdzekļa krāsošanas un ārējā stila veidošanu, izmantojot aerogrāfijas tehnoloģijas.

Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.