background
Mārketings un komerczinības
Digitālā mārketinga pamati un stratēģijas rīku efektīva izmatošana digitālajā vidē (personām bez pieredzes)arrowprint
Digitālā mārketinga pamati un stratēģijas rīku efektīva izmatošana digitālajā vidē (personām bez pieredzes)

Aplūkot atsauksmes

“Fantastiski noderīgs un informācijas pilns kurss. Roberta Grīga ir savas jomas profesionālis. Pamatlietas tika izskaidrotas ļoti skaidri un sīki. Papildus tika dots ļoti liels informācijas apjoms tiem, kuri vēlējās konkrēto tēmu lasīt pastāvīgi. Iegūtās zināšanas šobrīd jau pielietoju dzīvē un esmu izveidojusi pāris veiksmīgas reklāmas savam biznesam. Veidoju tās, kā mācību uzdevumu, bet sanāca tik labi, ka atstāju strādājam. 


Priecājos, ka izvēlējos tieši mācību centru BUTS (man bija iespēja mācīties arī citur). BUTS izvēlējos dēļ pasniedzējas - likās, ka reāls, nozarē strādājošs cilvēks varētu sniegt vairāk. Nekļūdījos. Ar iegūtajām prasmēm un zināšanām esmu ļoti apmierināta. Edīte K.
Kurss paredzēts personām, kuras vēlas apgūt digitālā mārketinga pamatus, iepazīties ar digitālā mārketinga attīstība un tā nozīmi ikdienas uzņēmuma produkta atpazīstamībā, kā arī pārdošanā. Kurss paredzēts personām bez iepriekšējas pieredzes digitālā mārketinga darba vidē.

Mācību ilgums: 32 stundas 
Iegūstamais dokuments: Apliecība

Kursa programma:

  1. Dgitālā mārketinga pamati un digitālā mārketinga instrumenti; 
  2. Precīza tirgus izpēte, stratēģijas izveide, stratēģijas rīku efektīva izmatošana digitālajā vidē.
Pieteikties

Kursa mērķis:

Mērķis: Izpratne par mārketinga stratēģijas nozīmi, mārketinga kanālu pielietošanu: pārdošanai, reklāmai un saziņai. Digitālajā vidē ievākto datu analīze un pielietojums. Klienta dzīves cikla izveide un tā segmentēšana. Maksas un bezmaksas rīku apzināšana, to budžeta plānojums un iesaiste individuālā klienta uzrunāšanā un reklāmguvuma nodošanā.

Detalizētāku informāciju par apmācību izmaksām, laiku, pedagogiem un citām niansēm uzzināsi konkrētā filiālē.