background
Rīga, Komercdarbības nodaļa (Būvniecība, Kokapstrāde)
Par nodaļu arrow
Komercdarbības nodaļa sniedz izglītojamiem specifiskas zināšanas, kas veicina produktivitāti darba vietā, tā arī sekmē iemaņas sev iemīļotā hobijā. Komercdarbības nodaļa piedāvā apmācības sekojošās jomās:
  • Būvniecība;
  • Kokapstrāde;
  • Nekustāmais īpašums;
  • Ēdināšana un viesmīlība;
  • Šūto izstrādājumu izgatavošana;
  • Valodas;
  • Floristika;
  • Skaistumkopšana;
  • Projektu vadība. 

Zināšanu un prasmju apguvei piedāvājam arī korporatīvās apmācības, kas veidotas, ievērojot konkrēta uzņēmuma darba specifiku un klienta individuālās vajadzības, vai tās būtu personāla apmācības, kursi pārdošanā vai komunikācijā, kā arī piesaistot kvalificētus nozares profesionāļus. Nodarbību grafiks, ilgums un intensitāte tiek veidots, ņemot vērā klienta vēlmes. 

Komercdarbības nodaļas piedāvājums ir kāpnes Jūsu biznesam!

Kontaktinformācija:
Nodaļas vadītāja: Ausma Grīnfelde T.: 28606877 
Lietvede-administratore: Agnija Lauciņa Veinere T.: 27898006
E-pasts: komercdarbiba@buts.lv
Adrese: Rīga, Meža iela 7

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:

 
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Jaunums - Foto kursi Rīgā!

2020-09-29
Vēlies apgūt iemaņas darbam ar digitālo fotoaparātu un praktiski nostiprināt fotografēšanas prasmes? Nāc un piesakies kursam “Fotografēšana un digitālā fotogrāfiju apstrāde” un fiksē dzīves svarīgākos mirkļus KVALITATĪVĀS FOTOGRĀFIJĀS!
lasīt vairāk

Vai Tu jau izmantoji iespēju saņemt ES fondu līdzfinansējumu mācībām?

2020-09-16
Izglītoties par ES fondu līdzekļiem var ikviens nodarbinātais 2 reizes! Ja Tu strādā, esi sasniedzis 25 gadu vecumu un vēlies paaugstināt savu kvalifikāciju vai iegūt jaunas prasmes, mācību centrs BUTS piedāvā apgūt vairāk kā 40 izglītības programmas ar ES fondu līdzfinansējumu!
lasīt vairāk

Vēlies uzsākt skaistumkopšanas speciālista karjeru?

2020-07-22
Tad kurss “KLASISKAIS MANIKĪRS, GĒLA NAGU PIEAUDZĒŠANA UN MODELĒŠANA” ir paredzēts tieši Tev! Šī kursa ietvaros iepazīties ar manikīra veidiem, instrumentu izvēli, ādas stāvokļa noteikšanu, nagu dizaina veidošanu, kā arī gēla nagu pieaudzēšanas un modelēšanas tehnikām atbilstoši aktuālajām mūsdienu skaistuma tendencēm.
lasīt vairāk
Rīga, Komercdarbības nodaļa (Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Būvniecība, Kokapstrāde)
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow