background
Par nodaļu arrow
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Mācību centra BUTS īpašnieks: Valstij nav ilgtermiņa redzējuma izglītības jomā

2016-03-29
Vienai no pirmajām atjaunotajā Latvijā izveidotajām privātajām mācību iestādēm - Mācību centram BUTS - 6. aprīlī aprit 25 gadi. Tā izlolotājs un īpašnieks ir uzņēmējs Ilmārs Stabrovskis. Skaļu runu teikšana nav viņa stilā. Viņš būtu gribējis daudz vairāk paveikt pieaugušo profesionālās tālākizglītības attīstīšanā, bet ir bēdīgs, ka Latvijā tas maz kādu interesē, lai arī darba tirgum piemērotu speciālistu akūti trūkst un trūks vēl vairāk. Skarbi skops viņš ir sasniegtā novērtējumā, tomēr plinti mest krūmos negatavojas.
lasīt vairāk

Mācību centrs BUTS 25 gadu jubileju sagaida ar panākumiem pieaugošo tālākapmācībā un vienlaikus ar bažām par tās kvalitāti Latvijā

2016-03-11
Privātajai mācību iestādei BUTS 6. aprīlī apritēs 25 gadi, ko tā sagaida ar tūkstošiem apmācītu klientu profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides programmās, attīstītu filiāļu tīklu Latvijā un diskusijām par sadarbību ar pašvaldībām un uzņēmējiem reģionos, kā arī veicinot diskusiju valstiskā līmenī par profesionālās izglītības iespējami labāko attīstību.
lasīt vairāk
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow