background
Aprūpētājs

Iegūsti kvalifikāciju 1 dienas laikā! 


Esi kompetents kādā jomā, bet Tev nav dokumenta, kas to pierāda? Nāc uz mācību centru BUTS, piesakies eksāmenam un iegūsti profesionālās kvalifikācijas apliecību 1 dienas laikā! 

Atbilstoši Latvijas Republikas normatīviem aktiem, mācību centrs „BUTS” ir deleģēts kā Profesionālās kompetences novērtēšanas institūcija veikt ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanu un izsniegt izglītību apliecinošu dokumentu. 


NORISES VIETA UN PIETEIKŠANĀS

PILSĒTA

ADRESE

TĀLRUNIS

E-PASTS



Darba laiks:

P.
O.
T.
C.
Pk. 
S.
Sv.

08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 16:15
brīvdiena
brīvdiena

Aizkraukle

Lāčplēša iela 6

27898033

aizkraukle@buts.lv

Bauska

Dārza iela 14A

27898019

bauska@buts.lv

Cēsis

Bērzaines iela 15

27898037

cesis@buts.lv

Daugavpils

Varšavas iela 24

29278522

daugavpils@buts.lv

Gulbene

Ābeļu iela 8

27898038

gulbene@buts.lv

Jelgava

Jāņa iela 4

27898039

jelgava@buts.lv

Jēkabpils

Nākotnes iela 2

27898040

jekabpils@buts.lv

Kuldīga

Kalna iela 19

27898041

kuldiga@buts.lv

Liepāja

Kungu iela 9

27898042

liepaja@buts.lv

Līvāni

Domes iela 3

27898040

jekabpils@buts.lv

Madona

Rūpniecības iela 20

27898046

madona@buts.lv

Rēzekne

18.novembra iela 35

27898043

rezekne@buts.lv

Rīga

Lāčplēša iela 125, Meža iela 7

27841909

izaugsme@buts.lv

Saldus

Jelgavas iela 2

27898036

saldus@buts.lv

Talsi

Krišjāņa Valdemāra iela 2a

27898047

talsi@buts.lv

Valka

Raiņa iela 16

25600844

valmiera@buts.lv

Valmiera

Meža iela 7

25600844

valmiera@buts.lv

Ventspils

Ģertrūdes iela 29/31

29161907

ventspils@buts.lv



TUVĀKIE EKSĀMENU UN KONSULTĀCIJU LAIKI

DATUMS

PILSĒTA

ADRESE

LAIKS

VEIDS

TĀLRUNIS

14.05.2021

Cēsis

Bērzaines iela 15

12:00 – 14:00

Bezmaksas konsultācija

27898037

20.05.2021

Cēsis

Bērzaines iela 15

10:00 – 15:00

Maksas konsultācija

27898037

27.05.2021

Cēsis

Bērzaines iela 15

10:00 – 15:00

Profesionālās kvalifikācijas eksāmens

27898037


14.10.2020

Ilūkste

Raiņa iela 35

12:00 – 14:00

Bezmaksas konsultācija

29278522

02.12.2020
pārcelts *

Daugavpils

Varšavas iela 24

9:00 – 14:00

Profesionālās kvalifikācijas eksāmens

29278522


28.12.2020

Madona

Rūpniecības iela 20

15:00 – 17:00

Bezmaksas konsultācija

27898046

14.01.2021
pārcelts *

Madona

Rūpniecības iela 20

9:00 – 14:00

Profesionālās kvalifikācijas eksāmens

27898046


03.03.2021

Gulbene

Ābeļu iela 8

16:00 – 18:00

Bezmaksas konsultācija

27898038

09.03.2021

Gulbene

Ābeļu iela 8

10:00 – 15:00

Maksas konsultācija

27898038

11.03.2021
pārcelts *

Gulbene

Ābeļu iela 8

10:00 – 15:00

Profesionālās kvalifikācijas eksāmens

27898038

*Pamatojoties uz MK rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” eksāmeni tiek pārcelti uz nenoteiktu laiku.



PROFESIONĀLĀS KOMPETENCES NOVĒRTĒŠANAS KĀRTĪBA

Izglītības kvalitātes valsts dienesta mājas lapā.



NORMATĪVIE AKTI

MK 2011. gada 22. februāra noteikumi Nr. 146 „Kārtība, kādā novērtē ārpus formālās izglītības sistēmas apgūto profesionālo kompetenci”
MK 2013. gada 10. septembra noteikumi Nr. 791 "Profesionālās izglītības iestāžu un eksaminācijas centru maksas pakalpojumu cenrādis"
MK 2011. gada 30. augusta noteikumi Nr. 662 "Profesionālās kvalifikācijas eksāmenu norises kārtība akreditētās profesionālās izglītības programmās"