background
Iegūsti atzītu sertifikātu un apliecību darbam Ziemeļvalstīs! Profesija 1 dienas laikā Iegūsti kvalitatīvu apmācību pie mums! Безкоштовні курси латиської мови!
Loading
Vārda dienas: Valdemārs, Valdis, Voldemārs
Loading
On-line seminārs
05.12.2023
On-line seminārs "Darbs ar sarežģītiem cilvēkiem: cik organizācijai izmaksā toksiska uzvedība darba vietā"
On-line seminārs "Darbs ar sarežģītiem cilvēkiem: cik organizācijai izmaksā toksiska uzvedība darba vietā" notiks 25. janvārī no plkst.14.00 līdz 16.00. Lekciju vadīs: Ilva Lillmā (SIA FITHR valdes locekle, MBA). Dalības maksa: 85 EUR. Piesakies! Būs ļoti interesanti un vērtīgi!
lasīt vairāk
Uzsāc mācības šogad un saņem UNIKĀLU dāvanu!
01.11.2023
Uzsāc mācības šogad un saņem UNIKĀLU dāvanu!
Tapis unikāls mācību centra BUTS kalendārs 2024. gadam ar mākslinieces Lienes Gustas gleznojumiem, kuros attēloti Latvijas dabā sastopami dzīvnieki. Arī Tu vari kļūt par šī mākslas darba īpašnieku! Ikviens, kurš šā gada novembrī un decembrī uzsāks apmācības mācību centrā BUTS visā Latvijā, saņems šo kalendāru dāvanā!*
lasīt vairāk
JAUNUMS! E-studiju kurss
18.10.2023
JAUNUMS! E-studiju kurss "Nekustamais īpašums, tā iegūšana, atsavināšana un lietošana. Darījumu slēgšanas pamatkurss"
Piedāvājam Jums jaunu E-studiju kursu “Nekustamais īpašums, tā iegūšana, atsavināšana un lietošana. Darījumu slēgšanas pamatkurss". Kurss paredzēts nekustamā īpašuma mākleru kvalifikācijas celšanai, kā arī jebkuram interesentam, kam ir vai tuvākā nākotnē būs aktuāli darījumi ar nekustamo īpašumu. Mācību ilgums: 40 stundas.
lasīt vairāk