background
Aktualitātesarrow
Aizvien aktuālas svešvalodu zināšanas!

Aizvien aktuālas svešvalodu zināšanas!

21.01.2014

Kā apliecina vairums darba devēju, vēl aizvien aktuālas ir kvalitatīvas svešvalodu zināšanas. Ņemot vērā, ka tirgus aug un attīstās, tas jādara arī mums. Mācību centrs „BUTS”, Rīgā, Lāčplēša ielā 125, jebkuram interesentam nodrošina iespēju apgūt un pilnveidot savas valodu prasmes ne tikai latviešu, bet arī krievu un angļu valodās.

Šobrīd darba tirgū īpaši būtiska loma tiek piešķirta angļu valodai, tomēr nedrīkst piemirst arī par krievu un latviešu lietišķās valodas būtiskumu. Tādēļ mācību centra „BUTS” mācību metodiķi kopā ar pieredzējušiem pasniedzējiem izstrādājuši valodu apmācību programmas, kas palīdzētu cilvēkiem maksimāli ātri integrēties darba vidē. Mācību programmu mērķis ir izglītošanās procesā ļaut izglītojamiem attīstīt kā runas prasmes un lietišķās valodas pielietojumu, tā arī klausīšanās, lasīšanas un rakstīšanas iemaņas. Lai mācību process nebūtu vienveidīgs, pedagogi izvēlēti pēc principa – krietna zināšanu bagāža, kreatīva pieeja, pozitīva attieksme, brīva komunikācija.

Līdzšinējā pieredze un atsauksmes pierāda, ka iegūtās zināšanas mācību centra „BUTS” izglītojamiem nodrošina brīvas komunikācijas iespējas kā darba vidē, tā arī ceļojumos un neformālās tikšanās reizēs.

Uzzini vairāk!

Kontaktinformācija:
Ieva Vincovska
Tālrunis: 27841909
E-pasts: izaugsme@buts.lv

Ginta Laizāne
Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 125 - 200. kab.
Tālrunis: 67509446, 27898035, 27841909atpakaļ