background
Aktualitātesarrow
Rosīgs un produktīvs pavasaris Valkas filiālē Rosīgs un produktīvs pavasaris Valkas filiālē

Rosīgs un produktīvs pavasaris Valkas filiālē

25.04.2018

Pirmais pavasara mēnesis noslēdzies arī Valkas filiālē. Marta vidū Valkā dokumentu par iegūtajām zināšanām mācoties kursos “Datorzinības bez priekšzināšanām” saņēma 7 kursanti. Arī Smiltenē šādu pat kursu pabeidza 8 kursanti.

Ilgāku laiku filiālē nebija notikušas apmācības angļu valodā. Nu, pirms Lieldienām, Valkas filiālē 9 kursanti veiksmīgi, ar ļoti labiem rezultātiem beidza apmācības angļu valodā bez priekšzināšanām. Kursanti saka ļoti lielu paldies pasniedzējai Rudītei, kura lieliski prata atrast individuālu pieeju ikvienam, pielāgojoties kursantu spējām un prasmēm.
Sākoties pavasarim, mūsu filiālē mācības beidza arī sociālās aprūpes audzēknes. Mums patiess prieks dzirdēt atzinīgus vārdus no pasniedzējiem, par centīgiem audzēkņiem. Sociālās aprūpes pasniedzēja Egita atzinīgi novērtēja audzēkņu ieinteresētību un vēlmi uzzināt pēc iespējas vairāk gan teorētiskajās, gan praktiskajās nodarbībās. Tajā pašā laikā, veidojot pozitīvu mikroklimatu ikdienas nodarbībās, audzēknes ļoti sadraudzējās un noteikti uzturēs kontaktus arī turpmāk. Mēs piekrītam pasniedzējas apgalvojumam, ka patīkami ir sniegt zināšanas, ja pretī raugās cilvēki, kuriem tiešām tas interesē un ir gatavi turpmāk darboties šajā jomā. Prieks uzzināt, ka vairākas no šīm audzēknēm pēc kursu beigšanas ir uzsākušas darba attiecības, kā arī turpina pilnveidot savas zināšanas un prasmes.
Lai visiem darbīgs, zinātkārs un saulains pavasaris!

Attēlos:
Sociālās aprūpes kursa beidzējas kopā ar pasniedzēju Egitu.
Smiltenes datorzinību kursa beidzēji kopā ar pasniedzēju Ilonuatpakaļ