background
Aktualitātesarrow
Aizvadīts seminārs uzņēmumu vadītājiem un nozares inženieriem - Aizvadīts seminārs uzņēmumu vadītājiem un nozares inženieriem - Aizvadīts seminārs uzņēmumu vadītājiem un nozares inženieriem - Aizvadīts seminārs uzņēmumu vadītājiem un nozares inženieriem - Aizvadīts seminārs uzņēmumu vadītājiem un nozares inženieriem - Aizvadīts seminārs uzņēmumu vadītājiem un nozares inženieriem -

Aizvadīts seminārs uzņēmumu vadītājiem un nozares inženieriem - "Jaunākās tehnoloģijas metināšanā un Robotizētā metināšana"

16.05.2018

15. maijā, mācību centrā “BUTS” norisinājās pirmais seminārs Lativijā robotizētās metināšanas jomā. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt vadošo metināšanas nozares uzņēmumu vadītājus un inženierus ar jaunākao metināšanas aprīkojumu un tendencēm, kā arī sniegt ieskatu līdzfinansējuma piesaistei.


Metināšanas nozarē valda arvien pieaugošs pieprasījums pēc augstas kvalitātes, elastīguma un zemām ražošanas izmaksām. Šie faktori nosaka augstākus standartus arī metināšanas aprīkojuma piegādātājiem. Semināra laikā, sadarbībā ar pieaicinātajiem ekspertiem informējām par jaunākajām tendencēm, iespējām un tehnoloģijām robotizētās metināšanas jomā.

Semināru atklāja “MASOC” padomes priekšsēdētāja Vilnis Rantiņš  un mācību centra “BUTS” direktora vietnieks Mārtiņš Segliņš. 

Par ES finansējuma piesaisti un LIAA atbalstu informēja LIAA Tehnoloģiju pārneses departamenta direktors Edgars Babris. Par matināšanas jomas jaunākajām tehnoloģijām un procesiem informēja SIA “Sanistal” Metināšanas iekārtu un aprīkojuma un Industriālo preču produktu grupas vadītājs Baltijā Edgars Koļesņikovs. 
Ar robotizētās metināšanas risinājumiem dalībniekus iepazīstināja Mechanika Engeneering vadītājs Artūrs Žipris. Savukārt, par Migatronic robotizētās metināšanas risinājumi vairāk stāstīja  Migatronic pārstāvji no Čehijas – Marek Pantuchek un Dānijas  - Poul C. Jacobsen. 

Pasākuma neformālajā daļā notika uzņēmumu vadītāju un inženieru tīklošana, kā arī individuālās konsultācijās. 

Seminārs tika rīkots sadarbībā ar ar Sanistal, Migatronic, Kuka, Mechanika Engeneering, LIAA un MASOC.

atpakaļ