background
Aktualitātesarrow
Noslēdzot kursu Noslēdzot kursu Noslēdzot kursu

Noslēdzot kursu "Pavāra palīgs" Madonā

06.06.2018

Lai arī mācību centrā "BUTS" izglītības process tiek nodrošināts visa gada garumā, jūnijs ir izlaidumu laiks arī pie mums. Laikā no 8. marta līdz 5. jūnijam sadarbībā ar NVA Madonas filiāli Mācību centra BUTS Madonas filiālē tika realizēta mācību programma “Pavāra palīgs”.

Apmācību laikā  kursantes gan teorijā, gan praktiski apguva dažādu ēdienu un konditorejas izstrādājumu receptūras  un tehnoloģiju. 

Liels paldies jāsaka mūsu sadarbības partneriem Restorānam “ EFEJA”, kas dalījās ar mūsu audzēkņiem ar konditorejas ceha telpām un restorāna virtuvi, un aprīkojumu, lai kursanti varētu apgūt  praktiskās darba iemaņas. Tāpat visām kursa dalībniecēm bija kvalifikācijas prakse dažādos uzņēmumos, pēc kuras pabeigšanas mācību centrs saņēma izcilas atsauksmes par praktikantēm. To, ka praktikantes bija uzdevumu augstumos, apliecina saņemtie trīs darba piedāvājumi no prakses vietām. 

Jāatzīmē, ka izglītojamās ļoti atzinīgi novērtēja pasniedzēju darbu un teica lielu paldies par  attieksmi un pieeju mācību procesam.
Mūsu vēlējums kursantēm - Jaunas zināšanas, uzticami draugi, lieliska pieredze un teicams jaunas dzīves sākums!atpakaļ