background
Aktualitātesarrow

Agrās vasaras izlaidumi Valkas filiālē

06.06.2018

Lai arī mācību centrā "BUTS" izglītības process tiek nodrošināts visa gada garumā, maija beigas ir izlaidumu laiks arī pie mums.

Maija nogalē Valkas filiālē apmācības noslēdzās grupai “Mazā biznesa organizēšana”. Pāris mēnešu laikā tika apgūtas nepieciešamās prasmes un zināšanas veiksmīgai dokumentācijas sagatavošanai un darbības plānu izstrādei, lai tuvākā vai tālākā nākotnē kursanti varētu īstenot ar savu biznesu saistītās ieceres. Tika apgūti pamati ekonomikā, lietvedībā, saimnieciskā darbībā, uzņēmumu vadīšanā un grāmatvedībā. Biznesa organizēšanā neiztikt arī bez mārketinga un reklāmas, saskarsmes un darba aizsardzības un drošības. Visas šīs zināšanas  un vēl kursantiem sniedza pasniedzēja Gina, kura soli pa solim ievadīja audzēkņus biznesa pasaulē izskaidrojot gan ieguvumus un iespējas, gan iespējamos riskus un zaudējumus. Kursu noslēgumā audzēkņi prezentēja sagatavotos biznesa plānus  savām izlolotajām iecerēm. Patīkami pārsteidza audzēkņu ideju dažādība un vēlme izvirzītos mērķus sasniegt. Kursu noslēgumā pozitīvā gaisotnē audzēkņi atzina, ka ieguvuši ļoti daudz vērtīgas un noderīgas informācijas turpmākai darbībai.


Jūnija sākumā Valkā apmācības beidza grupa “Datorzinības bez priekšzināšanām”. Pasniedzēja Tāļa vadībā tika apgūtas datora lietošanas prasmes no pašiem pamatiem. Kursus beidzot audzēkņi pārzina datoru ikdienas lietotāja līmenī un prot sameklēt sev nepieciešamo informāciju internetā. Iegūtās datora lietošanas prasmes noteikti noderēs ikdienā, kā arī nākotnē uzsākot darba attiecības.atpakaļ