background
Aktualitātesarrow
Izaugsmes un iespēju  vasara Jēkabpils filiālē Izaugsmes un iespēju  vasara Jēkabpils filiālē Izaugsmes un iespēju  vasara Jēkabpils filiālē Izaugsmes un iespēju  vasara Jēkabpils filiālē Izaugsmes un iespēju  vasara Jēkabpils filiālē Izaugsmes un iespēju  vasara Jēkabpils filiālē

Izaugsmes un iespēju vasara Jēkabpils filiālē

26.08.2018

Vasara ir iespēja pilnveidei un izaugsmei. Mācību centa “BUTS” Jēkabpils filiāles kursanti šīs vasaras saulaino enerģiju izmantoja apgūstot noderīgu un gardu mācību programmu “Jaunākās tendences ēdienu gatavošanā un noformēšanā” ES fondu projekta ietvaros.

Iespēju iegūt zināšanas, prasmes un iemaņas “Jaunākās tendences ēdienu gatavošanā un noformēšana” ko nodrošināja Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) projekts “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, izmantoja gan tie kam ēdienu gatavošana ir  pamatdarbs, gan tie kam hobijs kā arī tie, kas  vienkārši vēlajās apgūt dažādas idejas ēdienu noformēšanā un pasniegšanā.
Mācību programmas (80 stundu) ietvaros tika apgūts, redzēts, dzirdēts un pat izgaršots! Tik īsā laikā, paspēts tik daudz – gatavoti suši, dažādas uzdodas, klāti galdi, ceptas burkānu kotletes ar fritētiem sīpoliem, “citādas” karstmaizītes, eklēri, pašu darinātas konfektes, veidots veģetāriešu galda klājums kā arī gatavotas dažādas jūras veltes, risoto ar garnelēm, dzerta kafija labā kompānijā un vēl daudz kas cits! Tas bija brīnišķīgs laiks, kurā varēja satikt ne tikai līdzdomātājus, bet arī gūt gandarījumu par paveikto un to, ko varam dot citiem!
Liels paldies Oāze KIOTO / Sushi & Uzkodas par sadarbību!  Pasniedzējai A.Eglītei par zināšanām un izglītojamajiem par zinātkāri! 

Mācības notika projekta Mācības pieaugušajiem ietvaros. Izmanto  iespēju  arī Tu paaugstināt savu kvalifikāciju un iegūsti jaunas prasmes, sedzot tikai 10% no mācību programmas maksas – https://www.buts.lv/office/27/view/1143atpakaļ