background
Aktualitātesarrow

Projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 3.kārta Valmierā guvusi patiesi lielu atsaucību

25.09.2018

17.septembrī noslēdzās pieteikšanās projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 3.kārtas programmām.

Šajā kārtā uz mācību centra BUTS Valmieras filiālē  piedāvātajām 8 profesionālās tālākizglītības un pilnveides un 8 neformālās izglītības  programmām pieteikušies aptuveni 200 strādājošo! Tas liecina par cilvēku patiesu interesi izmantot šo lielisko iespēju papildus izglītoties. 


Liels nopelns projekta idejas un 3.kārtas programmu informācijas izplatīšanā ir Valmieras pilsētas, kā arī Kocēnu, Burtnieku, Beverīnas un Smiltenes novadu pašvaldībām. Esam patiesi iepriecināti un pateicīgi par pašvaldību atsaucību un palīdzību, jo tikai apvienojot spēkus, varam aiznest šo vērtīgo informāciju līdz katram Valmieras un reģiona iedzīvotājam.


Pieteikumu iesniegšana ir labs sākums. Lai gan pieteikumu iesniedzēji nevar vien sagaidīt mācību sākumu, par ko liecina zvani un e-pasta vēstules, šobrīd pieteikumu informāciju pārbauda projekta īstenotāji mūsu valstī, bet mēs, Valmieras filiāles mazais kolektīvs, domās un darbos rūpējamies, lai jau novembrī visi gribētāji, kas atbilst projekta prasībām, varētu sākt mācību procesu.


Filiāles vadītāja: Gita Grīva
Sekretāre: Daiga Sebre
Adrese: Meža iela 7, Valmiera
Tālrunis: 25424782, 64222366, 25600844
E-pasts: valmiera@buts.lvatpakaļ