background
Aktualitātesarrow
Iedvesmai un uzplaukumam: “Daiļdārzniecība un ainavu plānošana” Kuldīgas filiālē. Iedvesmai un uzplaukumam: “Daiļdārzniecība un ainavu plānošana” Kuldīgas filiālē.

Iedvesmai un uzplaukumam: “Daiļdārzniecība un ainavu plānošana” Kuldīgas filiālē.

16.10.2018

Daiļdārzniecība ir kā nebeidzams stāsts , mainīgs , krāšņs un interesants. Līdzīgi arī Kuldīga ir īpaši krāšņa un iedvesmojoša. Šo iedvesmu centāmies nodot arī mācību centra “BUTS” Kuldīgas filiāles Daiļdārzniecības un ainavu plānošanas kursu dalībniekiem.


Lai arī dabā lēni iestājas rudens miers, daiļdārzniecības un ainavu plānošanas kursos (60 stundas) dalībnieki pievērsās savu sapņu dārzu projektēšanai. Vispirms tika apgūtas teorētiskās zināšanas, tad mācību grupa devās uz stādaudzētavu iepazīt augus dabā un iegūt praktiskos padomus no audzētājiem. Mācību laikā izglītojamie apskatīja jau ierīkotus dārzus un devās uz savu iecerēto dārzu vai dobes projektēšanas vietām, līdz beidzot tapa pats projekts.  Nereti, kā stāsta kursi dalībnieki, projekta izstrādē tika iesaistīta visa ģimene – kopīgi tika saskaņotas ieceres un redzējums, uzklausīti padomi un kopīgi veikti teritorijas mērījumi projektam .

Ieskatam daži projekti dārziem. Lai arī grupas dalībnieces sevi vērtē kā iesācējas šai jomā, tomēr ir pārliecinātas, ka dārzu iekārtos 99% pēc izstrādātā plāna. 


atpakaļ