background
Aktualitātesarrow

Palīgs gramatvedim: Kurss "Tildes Jumis"

04.12.2018

Mācību centra “BUTS” Madonas filiālē sadarbībā ar Madonas NVA filiāli laikā no 19.oktobra līdz 30.novembrim realizējām mācību programmu “Datorprasmes grāmatvedība programmā Tildes Jumis”. Desmit meitenes apguva vienu no pieprasītākajām grāmatvedības datorprogrammām. Apmācību laikā pasniedzējas Ineses Švauktes vadībā tika atsvaidzinātas zināšanas grāmatvedībā, bet Margarita Romanova dalījās ar praktisko pieredzi lietojot datorogrammu.


Mūsdienās grāmatveža profesija ir viena no pieprasītākajām, turklāt tā ir arī ļoti perspektīva, jo arī nākotnē grāmatvežiem darbavietas būs nodrošinātas. Jebkurā nopietnā uzņēmumā ir nepieciešams vismaz viens grāmatvedis un visticamāk tā tas būs arī nākotnē. Attīstoties uzņēmējdarbībai, pieaug nepieciešamība pēc grāmatvežiem, turklāt šī ir arī diezgan labi apmaksāta profesija. Tas viss noteikti izklausās pat ļoti vilinoši, taču kļūt par grāmatvedi nav viegli. Par grāmatvedi var kļūt tikai tāds cilvēks, kas mīl skaitļus un precitāti.
Pasniedzējas Inese Švaukste un  Margarita Romanova ir gandarītas par meiteņu interesi un grupu raksturo kā “kolosālu”!

Savukārt meitenes saka lielu paldies pasniedzējām un aicina arī turpmāk organizēt šādas apmācības, jo mācību process ir interesants un aizraujošs. 

Mēs ceram, ka šīs  zināšanas vienmēr noderēs jūsu dzīvē. Tas ir Jūsu ieguldījums profesionālajā izaugsmē un personīgajos panākumos!atpakaļ