background
Aktualitātesarrow
Aktuāls seminārs: KOMUNIKĀCIJAS PRASMES UN KONFLIKTSITUĀCIJU RISINĀŠANA

Aktuāls seminārs: KOMUNIKĀCIJAS PRASMES UN KONFLIKTSITUĀCIJU RISINĀŠANA

10.01.2019

Semināra dalībnieki iepazīs un apgūs virkni metožu un principu efektīvākai komunikācijai, pārpratumu mazināšanai un konfliktu situāciju risināšanai. Mācības pilnveidos informācijas apmaiņu un atvērtību kolektīvā, uzlabos saskarsmi ar klientiem un citiem cilvēkiem, kā arī palīdzēs tikt galā ar sarežģītām komunikāciju situācijām. Ar praktisku uzdevumu palīdzību tiks pievērsta uzmanība komunikācijai un konfliktu risināšanai nozīmīgiem aspektiem. Semināra dalībnieki iepazīs un apgūs praktiskus instrumentus un metodes savu komunikācijas prasmju pilnveidei. Semināra saturs tiks sasaistīts ar dalībnieku pašu pieredzi un vajadzībām.

Norises laiks: 12. februāris
Pieteikšanās datums: līdz 06. februārim
Semināra ilgums: 8 stundas.
Dalības maksa: 130.00 EUR (cenā iekļauti visi nepieciešamie materiāli, kafijas pauzes un siltas pusdienas)
Pieteikšanās: 27898037, 64127432,  cesis@buts.lv
Semināra vadītājs: Toms Urdze


Par lektoru:
Toms ir dzimis un audzis Vācijā, kur pēc Minsteres Latviešu ģimnāzijas beigšanas, pievērsies pieaugušo izglītības studijām Oldenburgas universitātē. Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas, draugu iespaidotam, radās interese par šejienes kultūru un straujo valsts attīstību. Pamazām sāka ieskaitīties dažādos starptautiskos pārrobežu projektos un pakāpeniski īstenoja ieceri par dzīvi Latvijā.
Jau vairāk nekā 15 gadus Toms dzīvo un strādā Latvijā, darbojas pieaugušo izglītības laukā, vadot seminārus par mācīšanas, plānošanas, pārmaiņu sekmēšanas un cilvēku vadīšanas jautājumiem. Toms vadījis pasniedzēju un mentoru pilnveides seminārus dažādām mērķauditorijām un plašam organizāciju lokam, tai skaitā, pieaugušo izglītības centru darbiniekiem un nevalstiskām organizācijām. Kā komandas un saliedētības treneris bijis treneris un mentors Latvijas vadošajiem uzņēmumiem kā Rimi, Latvijas Valsts mežiem, NBS Instruktoru skolai, LR Tieslietu ministrijai, UPB, Maxima, DPD, Citadelei, DNB, Aldarim, Dobeles domei un Smiltenes domei un daudziem citiem.

Brīvajā laikā Toms izstrādā un ievieš mācību projektus, raksta dažādas publikācijas un ir daudzu grāmatu autors un redaktors.atpakaļ