background
Aktualitātesarrow

Atskatoties uz darbīgo 2018. gada nogali Valmieras filiālē

14.01.2019

Lai gan Adventes laiks tradicionāli tiek dēvēts par kluso mēnesi, BUTS Valmieras filiāle burtiski zumēja kā bišu stropā no aktīvas darbības. Projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide ietvaros” Valmierā šajā mēnesī mācījušās 13 grupas – elektromontieri, elektrotehniķi, šūt gribētāji, metinātāji, motorzāģu un autokrāvēju operatori, darba ar MS Excel apguvēji, tūrisma produktu izstrādātāji. Šī projekta ietvaros 2 grupas noorganizētas arī Smiltenē un 1 Valkā.

Elektromontieru apmācība projekta ietvaros:
Jau no pagājušā gada aktīvi pa vakariem un brīvdienām mācās topošie elektromontieri, gatavojoties noslēgumā uz profesionālās kvalifikācijas eksāmenu II profesionālās kvalifikācijas līmenim. Mācības norit projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros, un šī apmācību programma Valmierā tiek realizēta pirmo reizi.
Šobrīd apmācāmie aktīvi darbojas ar praktisko montēšanu pedagoga Arņa Liepiņa vadībā, izmantojot m/c BUTS ar firmas Schneider Electric atbalstu izveidotos pārvietojamos stendus praktiskajām nodarbībām. Februāra otrajā pusē apmācāmies dosies kvalifikācijas praksē līdz aprīlim.

Mācību grupas gada nogalē:
Arī ārpus projekta mūs priecē cilvēku aktīvā vēlme izglītoties – “finiša taisnē”  ir grupas, kas apgūst programmas “Daiļdārzniecība un ainavu plānošana”, “Grāmatvedības pamati”. Apmācību pie pedagoga G.Supes sekmīgi noslēdza arī programmas “Bērnu uzraudzības pakalpojumi” izglītojamie. Apmācību pašā gada nogalē beidza arī apvienotā vidusskolēnu un pieaugušo grupa, kas apguva programmu “Projektu vadības pamati” pedagogu G.Boles un I.Zukures vadībā Naukšēnu vidusskolā. Īpaši gribam atzīmēt Naukšēnu novada pašvaldības atbalstu šīs programmas realizācijā. Gan izglītojamie, gan pedagogi, gan mēs kā organizētāji to ļoti novērtējam.
Šķiet, tiešām “dzīvojam zaļi”, kā vēsta mūsu aktīvās pilsētas jaunā devīze. Paldies jums, jaukie, aktīvie , interesantie dažādie mūsu skolnieki – mums prieks par jūsu uzņēmību, neatlaidību, radošumu, atsaucību!

  • Projektu vadība:
Ar iedvesmojošu un pārdomātu projektu plānu aizstāvēšanu aptuveni mēnesi  ilgu apmācību programmā “Projektu vadības pamati” pedagogu G.Supes un G.Matas vadībā  noslēdza 6 radoši, darīt griboši, pārliecināti un zinoši izglītojamie. Bija sarīkoti īsteni mācību noslēguma svētki ar projektu prezentēšanu, novērtēšanu , apliecību izsniegšanu, vēlējumiem, runām, nākotnes plāniem. Prieks par dalībnieku sekmēm mācībās un filiāles kolektīvs no sirds vēl - lai izdodas skaistos projektus realizēt dzīvē!

  • Digitālais mārketings:
Aktīvi visu mēnesi strādāja grupa programmā “Digitālais mārketings” projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”  ietvaros. Mūsu filiālē šī ir jauna programma , tāpēc ar lielu interesi vērojām kā G.Matas vadībā katru otrdienu un trešdienu izglītojamie līdz vēlam vakaram gandrīz nebija dabūjami mājās debatējot par  mārketingu, tā problēmām, lietojot IKT tehnoloģiju piedāvātās iespējas. Grupas darbs noslēdzās 27.decembrī ar prezentācijām par digitālā mārketinga plānu produktiem – dažiem pašu radītiem, citiem sava uzņēmuma ražotiem. Radās arī turpmākās sadarbības idejas. Esam lepni, ka pie mums izvēlējušies izglītoties tik aktīvi, radoši un interesanti cilvēki! Tā ir mūsu lielākā bagātība! 
atpakaļ