background
Aktualitātesarrow
NVA īstenotā projekta „Apmācība pēc darba devēja pieprasījuma” ietvaros mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē 8 izglītojamie apgūst bruģētāja kvalifikāciju. NVA īstenotā projekta „Apmācība pēc darba devēja pieprasījuma” ietvaros mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē 8 izglītojamie apgūst bruģētāja kvalifikāciju.

NVA īstenotā projekta „Apmācība pēc darba devēja pieprasījuma” ietvaros mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē 8 izglītojamie apgūst bruģētāja kvalifikāciju.

14.03.2014

Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiāle var lepoties ne tikai ar augsti kvalificētiem pedagogiem un teicamām apmācībām, bet arī aizvien pieaugošo izglītojamo skaitu. Apgūstot arodu vai pilnveidojot esošās zināšanas – tiek sniegts milzīgs ieguldījums gan pilsētnieku labklājībā, gan arī pilsētas attīstībā. Šoreiz uzslavas topošajiem bruģētājiem!

Izmantojot projekta „Apmācības pēc darba devēja pieprasījuma” sniegtās iespējas, Gulbenes uzņēmums „ZDZ” mācību centra „BUTS” īstenotajām apmācībām izraudzījās 8 potenciālos darbiniekus, kuri laika posmā no 3. februāra līdz 29. aprīlim apgūst bruģētāja darba specifikai atbilstošas zināšanas un prasmes. Uzņēmums „ZDZ” piedāvā bruģakmens ieklāšanas pakalpojumus, apzaļumošanu, teritoriju sakārtošanu, demontāžu, profila veidošanu,  vides labiekārtošanas darbus un tamlīdzīgus pakalpojumus. Lai īstenotu savus pakalpojumus, uzņēmums garantē profesionālus meistarus – arī mūsu mācību centra absolventus, kuri rūpējas par kvalitatīvi veiktu darbu un nodrošina tā garantiju.

Profesionālās kvalifikācijas „Bruģētājs” apmācības programma ilgst 480 stundas, kuru laikā izglītojamiem paredzēts apgūt bruģa ieklāšanas tehnoloģiju, materiālmācību, darba noformēšanas un tāmēšanas pamatus, inženierģeodēzijas pamatus, darba aizsardzību, kā arī savas teorētiskas zināšanas nostiprināt kvalifikācijas praksē – uzņēmumā „ZDZ”, kas arī pēc apmācību noslēguma būs izglītojamo darba devējs! Mācību centra „BUTS” filiāles vadītāja Sarmīte Deksne stāsta, ka izglītojamie ar aizrautību apgūst Dzintara Poļaka sniegtās zināšanas, uzklausa ieteikumus un jau lieliski sevi pieradījuši praktiskajos darbus. Jo īpaši lielu prieku izglītojamiem sagādā darbs ar tehnisko aprīkojumu.


atpakaļ