background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs „BUTS” Balvu iedzīvotājiem nodrošina iespēju apgūt specifiskas zināšanas un prasmes metināšanā. Mācību centrs „BUTS” Balvu iedzīvotājiem nodrošina iespēju apgūt specifiskas zināšanas un prasmes metināšanā. Mācību centrs „BUTS” Balvu iedzīvotājiem nodrošina iespēju apgūt specifiskas zināšanas un prasmes metināšanā. Mācību centrs „BUTS” Balvu iedzīvotājiem nodrošina iespēju apgūt specifiskas zināšanas un prasmes metināšanā. Mācību centrs „BUTS” Balvu iedzīvotājiem nodrošina iespēju apgūt specifiskas zināšanas un prasmes metināšanā.

Mācību centrs „BUTS” Balvu iedzīvotājiem nodrošina iespēju apgūt specifiskas zināšanas un prasmes metināšanā.

18.03.2014

Gadi nāk un gadi iet, bet vērtības paliek. Viennozīmīgi! Jau izsenis kā vērtības tiek cildinātas zināšanas, taču prasmes metālapstrādes nozarē vīrietim vienmēr būs rocība. Tāpat kā lieks grasis nekad nespiedīs kabatu – tā arī metinātājam vienmēr būs kur īstenot savas profesionālās iemaņas.

Mācību centrs „BUTS” ir privātā izglītības iestāde Latvijā ar vairāk kā divdesmit gadu pieredzi. Kā vienu no  mācību centra pedagoģiskā sastāva veterāniem godam var minēt talantīgo Balvu filiāles metinātāšanas pedagogu – Aldi Ubagu. Aldi pavadījušas neskaitāmas pozitīvas atsauksmes kā no izglītojamo puses, tā arī mācību centra „BUTS” Balvu filiāles vadītājas Sarmītes Deksnes. Aldis lieliski spējis pierādīt savu profesionalitāti izglītojamo darbos!

 

Sarmīte Deksne ar milzīgu lepnumu izrāda dažus MAG metināšanas tehnoloģijā darinātus darbus, norādot, ka ikviens interesents ir laipni aicināts vērsties mācību centrā „BUTS”, lai, atkarībā no līdzšinējās pieredzes vai esošajām prasmēm, apgūtu sev piemērotāko mācību programmu un pozicionētu sevi darba tirgū kā atzītu un prasmīgu profesionāli!


Mācību centrā „BUTS” tiek piedāvātas un īstenotas gan neformālās, gan profesionālās pilnveides un/vai profesionālās kvalifikācijas izglītības programmas tādās specifikās kā:
  • Vara cauruļu lodēšana;
  • Metāla griešana ar deggāzi;
  • Metāla griešana ar plazmu;
  • Gāzmetināšana (OAW);
  • Lokmetināšana ar mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē (MIG);
  • Lokmetināšana ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG);
  • Lokmetinašana ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes bidē (MAG);
  • Rokas lokmetināšana (MMA).

 

Vēlies rast atbilstošus apmācību risinājumus un veidot savu karjeru metālapstrādes nozarē? – Mēs palīdzēsim!

 


Zvani, raksti, uzzini:

Filiāles vadītāja: Sarmīte Deksne

Sekretāre: Daiga Rutka

Mācības organizējam: Balvos, Brīvības ielā 47 un Dārza ielā 2

Tālrunis: 64471066, 27898038, 27898034 

Fakss:  64471066

E-pasts: gulbene@buts.lvatpakaļ