background
Aktualitātesarrow
Apburoša sieviete ir tā, kura spēj no kleitas gūt vairāk, nekā tajā ieguldīts! (R.Fainss) Apburoša sieviete ir tā, kura spēj no kleitas gūt vairāk, nekā tajā ieguldīts! (R.Fainss) Apburoša sieviete ir tā, kura spēj no kleitas gūt vairāk, nekā tajā ieguldīts! (R.Fainss) Apburoša sieviete ir tā, kura spēj no kleitas gūt vairāk, nekā tajā ieguldīts! (R.Fainss)

Apburoša sieviete ir tā, kura spēj no kleitas gūt vairāk, nekā tajā ieguldīts! (R.Fainss)

26.06.2019Kādreiz blūžu, svārku, kleitu un citu apģērbu šūšana mājās bija daudzu sieviešu ikdienas nodarbe.
Tad laiki mainījās un veikalos parādījās liels daudzums dažādu apģērbu. Līdz ar to sieviešu skaits, kuras prata šūt pašas, ievērojami samazinājās.
Šodien, kad veikali ir pārpildīti ar gatavu produkciju arī Jums kādreiz ir nācies domāt par kleitu, kas šūta no kvalitatīva materiāla, bet ir nepiemērotā krāsā vai par Jūsu augumam nepiemērotu modeli.
Tāpēc sadarbībā ar Madonas NVA tapa grupa “Šuvējs”, kurā deviņas meitenes apguva senās amatu prasmes. Mācību procesā bija arī prakse. Prakses vietas bija interesantas, gan pie privātajām šuvējām, gan šūšanas cehā, gan rokdarbnieču darbnīcās. Laiks paskrējis nemanot un klāt jau izlaidums. Kursu laikā tika sašūti svārki, blūzes, kleitas un pat tautastērps. Drosmīgākās meitenes bija gatavas atrādīt savu veikumu. Pasniedzēja Laimdota novēlēja meitenēm :“Ja kaut ko gribi iegūt, tas ir jādara šodien, jo tas ir vienīgais brīdis, kad vari izdarīt kaut ko tādu, lai Tava nākotne būtu labāka!”
Vairāk par programmu skatīt šeit


atpakaļ