background
Aktualitātesarrow
Šī pirmdiena mācību centrā „BUTS” norit ar plašu smaidu sejā!

Šī pirmdiena mācību centrā „BUTS” norit ar plašu smaidu sejā!

07.04.2014

Šo svēdien mēs - mācību centrs „BUTS” suminājām 23 gadu jubileju! Kopš 1991. gada 6. aprīļa, pateicoties uzņēmuma dibinātājam Ilmāram Stabrovskim, mācību centrs „BUTS” aktīvi darbojas izglītības pakalpojumu sniegšanā. Līdz mūsdienām uzņēmums sevi tiesīgs pozicionēt kā vienu no lielākajām privātajām izglītības iestādēm Latvijā, jo tā darbība norisinās 23 lielākajās Latvijas pilsētās.

Mācību centrs „BUTS” zināšanas piedāvā ļoti plašā amplitūdā - vairāk kā 30 sfērās aptuveni 200 dažādu akreditētu apmācību programmu ietvaros. Apmācību piedāvājuma klāstu raksturo daudzveidība, kura tendēta uz interešu grupu dažādību un raksturīgākajām vajadzībām. Realizēto apmācību kvalitāti nosaka un veicina augsti kvalificēto pedagogu un nozares speciālistu inovatīvā pieeja apmācību procesam, kā arī mūsdienām atbilstošais materiāltehniskais nodrošinājums.

Jānorāda, ka lai nodrošinātu augstvērtīgu apmācību kvalitāti un izglītības pārklājumu visā Latvijā, mācību centrā „BUTS” strādā vairāk kā 600 darbinieki – augsti kvalificēti pedagogi, filiāļu un nodaļu vadītāji, nozares speciālisti, kuri mācību centru „BUTS” ar lepnumu var raksturot kā aktīvu, draudzīgu, inovatīvu, stabilu, kvalitatīvu un iespējām bagātu uzņēmumu.

„BUTS” ir mainījis neskaitāmi daudz cilvēku dzīves, pārvarējis ekonomiskus un sociālus šķēršļus, uz jautājumiem radis atbildes, sniedzis visu nepieciešamo, lai sagatavotu darba tirgus prasībām atbilstošus speciālistus, kā arī roku – rokā traucies pretī jauniem izaicinājumiem.

Lai netrūkst izaicinājumi, šķērši un jautājumi – mācību centrs „BUTS” labprāt palīdzēs tiem pārtapt piedzīvojumos, motivācijā un veikumos!


atpakaļ