background
Aktualitātesarrow

Jaunums – bāzes kurss neirografikā “Lietotājs”

11.10.2019

Mācību centra „BUTS” Cēsu filiāle piedāvā apmeklēt jaunu un vēl nebijušu kursu - bāzes kurss neirografikā “Lietotājs”! Neirografika ir jauna zīmēšanas metode, kas palīdz mazināt prāta un ķermeņa spriedzi, veicina sevis izpratni, sniedz iekšēju harmoniju un prieku, vairo spēku, palīdz sakārtot domas un koncentrēties.

Šī unikālā autortehnika caur domu, līniju un formu spēj radīt cilvēku dzīvēs pārsteidzošas pozitīvas transformācijas. Tā ir ļoti iedarbīga dažādu emocionālo stāvokļu (dusmu, baiļu, aizkaitinājuma, stresa u.t.t.) harmonizēšanas metode. Šobrīd neirografiku zīmē jau tūkstošiem cilvēku visā pasaulē un ir uzkrāts milzīgs apjoms informācijas par metodes izmantošanas pozitīvajiem efektiem.

‘’Lietotāja’’ kursā notiek neirografikas bāzes algoritma apgūšana, kas ir fundaments visiem neirografikas zīmējumiem. Pabeidzot šo kursu Jūs spēsiet patstāvīgi strādāt ar šo metodi un izmantot gan savas, gan sev tuvo cilvēku dzīves uzlabošanai. ‘’Lietotāja’’  kurss ir arī pirmā obligātā izglītības pakāpe neirografikas skolā, ja Jūs turpmāk plānojat savu personisko vai profesionālo attīstību šajā jomā. 
  
Kursu vadīs neirodinamiskās zīmēšanas tehniku praktiķe Inga Lukašinska.
Apmācību ilgums ir divas sestdienas: 25.01.2020. un 01.02.2020 (no plkst.10:00 līdz 14:30). Praktiskas nodarbības un supervīzijas.
Maksa par 2 dienu kursu – 90,00 EUR 
Norises vieta – Cēsis, Bērzaines iela 15

Ja arī Tu dzīvē tiecies pēc pilnīgas harmonijas un prieka, piesakies pa tālr.27898037 vai e- pastā cesis@buts.lvatpakaļ