background
Aktualitātesarrow

Mēs novērtējam savu klientu labos vārdus!

15.10.2019

Mācību centra BUTS Madonas filiālē notika seminārs grāmatvežiem “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likums un Sankciju riska pārvaldīšanas prasības”, kur divu dienu garumā tika apskatītas un ar reāliem piemēriem risinātas situācijas par grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēju iekšējās kontroles sistēmas izveidošanu, klientu identifikāciju, izpēti un klientu darījumu uzraudzību, kā arī analizētas situācijas, kad citas personas var kļūt par likuma subjektu.

Semināru vada Ilvija Ozoliņa – sociālo zinātņu maģistrs ekonomikā, nodokļu konsultante, sertificēta un praktizējoša grāmatvede, grāmatvedības kursu pasniedzēja.

Pēc mācībām saņēmām “Paldies“ no semināra apmeklētājām, jo svarīgi, kad zinošs lektors saprotamā valodā izskaidro normatīvos aktus, dod piemērus no reālām situācijām. 

Atsauksmes no mūsu klientiem:
  • "Ieguvu sapratni par šī likuma svarīgumu un nozīmi grāmatveža darbā” (I.Zepa SIA Heta būve grāmatvede)
  • “Ieguvu jaunas zināšanas, izpratni par likuma būtību, praktiskus materiālus un jaunas ievirzes turpmākai darbībai” (I.Švaukste SIA “Finanšu dati”)
  • “Pārliecinājos, ka savu darbu daru pareizi, papildināju zināšanas” (Ā.Reine, SIA “Auto VHV” grāmatvede)
  • “Izcili kursi, ļoti laba lektore” – (E.Batjalo Boša SIA “EB pakalpojumi“)
  • “Paldies par Ilvijas Ozoliņas  vadīto semināru kā arī apjomīgo izdales materiālu” – (K.Kolesņikova, SIA “Finanšu birojs”)
  • “Kvalitatīvs informatīvais materiāls, vēl kvalitatīvāka informācija” (D.Šķēle)
  • “Ieguvu pilnvērtīgu informāciju par NILLTPF novēršanas iekšējās kārtības izstrādi, praktisko ieviešanu uzņēmumā, likuma normu apskatīšana, tulkošana praksē. Paldies pasniedzējai Ilvijai Ozoliņai par profesionalitāti” (L.Puķīte, SIA “Gram-vet” grāmatvede)

Ja arī Jums interesē šāds seminārs, aicinām pievienoties 11.decembrī, plkst. 13.00  Madonā, Rūpniecības ielā 20 
Pieteikšanās pa tālr. 27898046 vai e-pastā: madona@buts.lv

Vairāk par semināru.atpakaļ