background
Aktualitātesarrow
Metināšanas konkursā “Baltic Welders 2019” noskaidroti labākie nozarē Metināšanas konkursā “Baltic Welders 2019” noskaidroti labākie nozarē Metināšanas konkursā “Baltic Welders 2019” noskaidroti labākie nozarē Metināšanas konkursā “Baltic Welders 2019” noskaidroti labākie nozarē

Metināšanas konkursā “Baltic Welders 2019” noskaidroti labākie nozarē

03.12.2019

Pagājušajā nedēļas nogalē 30. novembrī noslēdzās Baltijā lielākā metālapstrādes un mašīnbūves izstāde “Tech Industry 2019”, kas norisinājās Ķīpsalā. Izstādes laikā “BUTS” stendā viena no tradicionālajām aktivitātēm nozares profesionāļiem bija metināšanas konkurss “Baltic Welders 2019”, kurā par balvām sacentās 28 nozares pārstāvji.

Šogad 1. vietas ieguvējs konkursā bija Ģirts Šenbergs no Liepājas, kuram ir 10 gadu pieredze metināšanā un šobrīd strādā par metinātāju uzņēmumā “Jensen Metal”. Balvā Ģirts ieguva MIGATRONIC metināšanas aparātu, Weldas metināšanas apģērba komplektu un cimdus. 
2. vietas ieguvējs - Sandris Zīle no Saldus balvā saņēma BOSCH elektroinstrumentu un Weldas metināšanas cimdus. 
3. vietas ieguvējs - Andris Nesterovs no Saldus balvā saņēma 3M metināšanas masku un Weldas metināšanas cimdus. 
Ievērības cienīgs ir fakts, ka pirmo divu vietu ieguvēji ir mācību centra “BUTS” absolventi.
Konkurss norisinājās sadarbībā ar mūsu partneriem - Migatronic, Sanistal, Weldas Europe B.V., TUV NORD Baltik, Elme Messer GAAS, 3M, EHT Fabrik, Robert Bosch un Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības  asociāciju.
Pasākuma mērķis bija noteikt profesionālākos metinātājus, kā arī veicināt šīs profesijas pārstāvju kvalifikācijas celšanu.

Labāko metinātāju TOP 8:
  1. Ģirts Šenbergs
  2. Sandris Zīle
  3. Andris Nesterovs
  4. Vladislavs Kalackis
  5. Reinis Ramans
  6. Elvings Eklons
  7. Normunds Jankovskis
  8. Vladislavs Gančeris

Izstādes apmeklētājiem “BUTS” stendā bija iespēja uzzināt arī par mācību iespējām metināšanas, vēdināšanas un kondicionēšanas, enerģētikas un citās nozarēs, uzklausīt ekspertu padomus un konsultācijas, kā arī izmēģināt jaunāko “Migatronic” metināšanas aprīkojumu.

Tiekamies nākamgad ar jauniem izaicinājumiem!

Ja arī Tu vēlies apgūt vai papildināt savas metināšanas prasmes, nāc un piesakies!
Vairāk par programmāmun apmācību vietām skatīt šeit.
atpakaļ