background
Aktualitātesarrow
Pabeidz apmācības, saņem pavāra kvalifikāciju un turpina darbu! Pabeidz apmācības, saņem pavāra kvalifikāciju un turpina darbu! Pabeidz apmācības, saņem pavāra kvalifikāciju un turpina darbu! Pabeidz apmācības, saņem pavāra kvalifikāciju un turpina darbu! Pabeidz apmācības, saņem pavāra kvalifikāciju un turpina darbu!

Pabeidz apmācības, saņem pavāra kvalifikāciju un turpina darbu!

07.05.2014

Aprīlī, pēc 4 mēnešu ilgas pavāra profesijas apgūšanas mācību centra „BUTS” ēdināšanas laboratorijā un kvalifikācijas prakses „RIMI” veikalu kulinārijas nodaļās, sekmīgi eksāmenu nokārtoja un kvalifikācijas apliecības ieguva 6 jaunie pavāri.

Mācību procesā, pateicoties Gunta Kauliņa profesionāli veiktajam pedagoģiskam darbam, izglītojamie guva zināšanas par pārtikas sanitāriju un uztura fizioloģiju, ēdiena gatavošanas tehnoloģiju, viesu apkalpošanas etiķeti un citām būtiskām un raksturīgām pavāra profesijas niansēm. Apgūto zināšanu rezultātā jaunie pavāri prot strādāt kā individuāli, tā arī komandā, gatavojot banketu un citu svinību galdus, pieņemot individuālus pasūtījumus, sniedzot klienta vēlmēm un vajadzībām atbilstošus un kvalitatīvus ēdināšanas risinājumus.

 

Jāatzīmē, ka izglītojamie ļoti atzinīgi izteikušies par pedagoga darbu, attieksmi un pieeju mācību procesam.

Apgūto zināšanu kvalitāti apstiprina profesionālais veikums kvalifikācijas praksē „RIMI” veikalu kulinārijas nodaļās, saņemot garantētas darba vietas!

 

Pavāra amats vienmēr ticis godāts un pieprasīts, jo „sāls” ir ne tikai prasmē gatavot dažādus ēdienus, bet arī spējā veidot izsmalcinātas garšas buķetes, ēdiena estētiskā noformēšanā un pasniegšanā, sniedzot baudu ne tikai vēderam, bet arī acīm, veselībai un garam!atpakaļ