background
Aktualitātesarrow
Šuvējas pēc „Tavol” pieprasījuma!

Šuvējas pēc „Tavol” pieprasījuma!

14.05.2014

Šogad mācību centra „BUTS” Jēkabpils filiālē īpaša uzmanība tiek veltīta „Bezdarbnieku apmācība pēc darba devēja pieprasījuma” projekta īstenošanai.

Izvērtējot darbinieku pieprasījumu Jēkabpilī, jāsecina, ka visbiežāk darba sludinājumos tiek uzrunāti šūšanas un metālapstrādes nozares potenciālie strādnieki. Iepriekš norādītā novērojuma sakarā, sadarbība starp mācību centru „BUTS”, Jēkabpils NVA filiāli un šūšanas uzņēmumu „Tavol” ir pilsētniekiem izdevīga likumsakarība.

 

Projekts „Bezdarbnieku apmācība pēc darba devēja pieprasījuma” paredz nekvalificētu personu apmācību, atbilstoši darba devēja vajadzībām. Jēkabpilī interesi par šuvēja profesijas apguvi un darba vietu uzņēmumā „Tavol” izrādīja vairāk kā 50 pretendentes! Uzņēmuma „Tavol” vadītāja Tatjana Afanasjeva ar pretendentēm tikās atlases laikā, kurā dialoga un profesionālā testa izpildes rezultātā tika konstatēta 12 pretendentu atbilstība un motivācija.

 

Noslēdzoties teorētisko apmācību kursam, dalībnieces pusotra mēneša garumā apgūtās zināšanas nostiprināja kvalifikācijas praksē uzņēmumā „Tavol”, strādājot ar augsta līmeņa tehnoloģiskajām iekārtām un iepazīstot savu turpmāko darba vidi. Pēc kursa beigšanas dalībnieces saņēma ne tikai „Šuvēja” kvalifikāciju, bet arī darba vietu ar stabilu atalgojumu!

 

Uzņēmuma „Tavol” ražošanas vadītāja Vivianna Bulindža par šuvēju profesiju un projekta ieguvumiem spriež, ka „Kursu laikā ir dota iespēja apgūt profesijas pamatus, bet iegūtā šuvējas profesija ir drošība saņemt darbu visos laikos un visās valstīs. Mēs esam ražotāji, tie pastāvēs vienmēr. Esam gandarīti, ka pie mums strādā kursus beigušās šuvējas.”

 

Mācību centra „BUTS” Jēkabpils filiāles vadītāja Inese Vilcāne aicina uz līdzīgu sadarbību arī citus uzņēmumus. „Mūsu mācību centrs nepārtraukti seko projekta kvalitatīvai norisei, lai rezultāts apmierinātu visas tajā iesaistītās puses – darba devēju, nodarbinātības aģentūru un arī kursantus”, norāda Inese Vilcāne. „Tiem, kuriem ir radusies interese par iesaistīšanos projektā „Bezdarbnieku apmācība pēc darba devēja pieprasījuma”, piebildīšu, ka visu mācību un prakses laiku kursanti saņem stipendiju, kā arī garantētu darbu sešu mēnešu garumā pēc kursu pabeigšanas.”Filiāles vadītāja: Inese Vilcāne

Sekretāre: Santa Bolmane

Adrese: Nākotnes iela 2, 2.stāvs (TC "Aura" telpās), Jēkabpils

Tālrunis: 65236618, 27898040, 27898022

Fakss: 65236618

E-pasts: jekabpils@buts.lvatpakaļ