background
Aktualitātesarrow
Sadarbība, kas izdevīga ikvienam elektriķim! Sadarbība, kas izdevīga ikvienam elektriķim!
attention

Sadarbība, kas izdevīga ikvienam elektriķim!

14.03.2013

Mācību centra „BUTS” viens no kvalitatīvu apmācību priekšnoteikumiem ir nodrošināt tehnoloģiskām inovācijām atbilstošus mācību līdzekļus, tāpēc kopš pērnā gada nogales elektronodaļas materiāltehniskā bāze ir „Schneider Electric” produkcija.

Provizoriskā sadarbības produktivitātes mēraukla ir vairāki simti elektriķu un elektromontieru, kas pēc profesionālās kvalifikācijas programmas apguves mācību centrā „BUTS” pilntiesīgi sevi dēvēt par kvalificētiem elektronozares speciālistiem. Sadarbības memorands ar globālo speciālistu enerģijas pārvaldībā „Shneider Electric” par autorizētā mācību centra izveidi ir garants gūt progresīvas zināšanas un prasmes ikvienam topošajam elektriķim, kas kvalifikācijas programmu nolēmis apgūt mācību centrā „BUTS”. Sadarbība liecina, ka līdz ar tehnoloģijas inovācijām vienā solī laikmeta prasībām iet arī mācību centrs „BUTS”.

Arī līdz šim mācību centrā „BUTS” elektriķu nodaļas mācību aprīkojums regulāri tika papildināts ar profesionālajiem līdzekļiem un pedagogi uzmanīgi sekojuši līdzi inovācijām konkrētajā sfērā. Atbilstoši nozares novitātēm, „Schneider Electric” pārliecinoši ir viens no vadošajiem elektroiekārtu un aparātu ražotājiem pasaulē,  tāpēc, interesējoties pēc aizvien jauniem apmācību risinājumiem, mācību centra „BUTS” pedagogs Ainārs Knipšis vērsās pie „Schneider Electric” pārstāvjiem.

„Apmācot kursantus elektriķa profesijā, redzu, cik pozitīvi cilvēki novērtē iespēju mācīties ar kvalitatīvu materiālu. Lai apmācības noritētu ar interesi, man ir būtiski piedāvāt mūsdienām atbilstošas zināšanas un risinājumus, kas savukārt nodrošina profesionālu stabilitāti. Līdz sadarbībai  ar ietekmīgo uzņēmumu nonācām pateicoties „Schneider Electric” reklāmas bukletam „Elektriķa rokasgrāmata”, ar kuru iepazinos 2012. gada oktobrī, bet jau mēneša izskaņā tikāmies ar uzņēmuma pārstāvjiem, lai apspriestu tālākas sadarbības iespējas. Uzskatu, ka šīs sadarbības pozitīvākais aspekts ir tas, ka tiks paplašināts iespēju horizonts kā „Schneider Electric” un mācību centram „BUTS”, tā arī izglītojamiem!” stāsta pedagogs A. Knipšis.

„Schneider Electric” ir globāls speciālists enerģijas pārvaldībā jau vairākus desmitus gadu un kā nozīmīgs jāmin fakts, ka uzņēmums ik gadu 4 - 5 % no ienākumiem investē zinātnē un attīstībā. Attīstība ir arī viena no mācību centra „BUTS” pamatvērtībām, tāpēc sadarbība ar vadošo nozares speciālistu ir nenovērtējama, lai īstenotu elektriķa un elektromontiera apmācības, kuras norisinās Rīgā, Lāčplēša ielā 125.

Kontaktinformācija:
Vadītāja: Ieva Vincovska
Tālrunis: 27841909
E-pasts: izaugsme@buts.lv

Sekretāre: Ginta Laizāne
Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 125 - 200. kab.
Tālrunis: 67509446, 27898035, 27841909
E-pasts: ginta.laizane@buts.lv


atpakaļ