background
Aktualitātesarrow
„BUTS” dalība izstādē „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014”.

„BUTS” dalība izstādē „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014”.

16.05.2014

25. un 26. aprīlī Jelgavā norisinājās vērienīga izstāde „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014”, pulcējot vairāk kā 120 dalībniekus – dažādu nozaru un pakalpojumu pārstāvjus, mājražotājus, vairumtirgotājus, arī plaši pazīstamus uzņēmējus, tostarp arī mācību centru „BUTS”.

„Uzņēmēju dienās Zemgalē 2014” tika aktualizēti vairāki uzņēmējdarbības virzieni – rūpniecība, ražošana, lauksaimniecība, tirdzniecība un, protams, izglītība, norādot, ka izglītībai mūsdienās ir būtiska loma, jo, kā atzina uzņēmēji, kā zemgalē, tā arī Republikā trūkst kvalificēta darba spēka.

 

Mācību centra „BUTS” stendā izstādes apmeklētājiem bija iespēja iepazīsties ar plašo izglītības klāstu, dažādu jomu pedagogiem (Tatjana Pinčuka – angļu valoda, komerczinības; Ilze Dalbiņa - komerczinības Ingūna Knodze – floristika), konsultēties ar filiāles vadītāju Rasmu Kutkovsku par izglītības un izaugsmes iespējām, kā arī „iesēt zināšanu sēklu”, kas, jāatzīst, bija īpaši iecienīta aktivitāte. Dalībnieki dekorēja eko puķu podiņus, tajos iestādīja garšaugu sēklas. Lai neaizmirstu zināšanu īpašo garšu, dalībnieki bija aicināti podiņus ņemt līdzi uz mājām. Stendā bija iepējams saņemt arī profesionālu dizaina manikīru.

 

Mācību centra „BUTS” Jelgavas filiāles vadītāja Rasma Kutkovska ir apmierināta ar dalību izstādē, norādot, ka stenda apmeklētāju netrūka! „Izstādes apmeklētāji un dalībnieki atzinīgi novērtēja mūsu piedāvāto pakalpojumu un tā kvalifāti, par ko liecina produktīvā komunikācija par dažādu jomu apmācībām kā uzņēmumiem, tā arī privātpersonām. Jāteic, ka vislielākais gandarījums ir par ievērojamo  iespēju daudzveidību, piedāvājot izglītības risinājumus  un  ilggadējo pedagogu profesionalitāti, kas cauri gadiem dzirdamas pozitīvajās atsauksmēs.  Un jo īpaši patīkami ir tad, kad cilvēki interesējas par konkrētām apmācību programmām vai pedagogu darbu”, priecājas Rasma Kutkovska.atpakaļ