background
Aktualitātesarrow
Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē īpašu interesi izpelnījies jaunais mācību kurss - „Tekstilmozaīkas tehnika”. Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē īpašu interesi izpelnījies jaunais mācību kurss - „Tekstilmozaīkas tehnika”. Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē īpašu interesi izpelnījies jaunais mācību kurss - „Tekstilmozaīkas tehnika”. Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē īpašu interesi izpelnījies jaunais mācību kurss - „Tekstilmozaīkas tehnika”. Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē īpašu interesi izpelnījies jaunais mācību kurss - „Tekstilmozaīkas tehnika”. Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē īpašu interesi izpelnījies jaunais mācību kurss - „Tekstilmozaīkas tehnika”. Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē īpašu interesi izpelnījies jaunais mācību kurss - „Tekstilmozaīkas tehnika”. Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē īpašu interesi izpelnījies jaunais mācību kurss - „Tekstilmozaīkas tehnika”.

Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē īpašu interesi izpelnījies jaunais mācību kurss - „Tekstilmozaīkas tehnika”.

08.07.2014

Laika posmā no 14. aprīļa līdz pat 7. jūlijam Gulbenes aktīvākās sievas nodevās jaunu zināšanu un prasmju apguvē, lai pēcāk tās radoši īstenotu dažādās tekstilmozaīku tehnikās.

Apmācību procesu vadīja Ilze Šuļja – talantīga tekstilmāksliniece, datordizainere, kura sievietēm sniedza specifiskas zināšanas par dažādiem tekstilmateriāliem, to īpašībām, saderību, darbā pielietojamiem instrumentiem, darba procesa tehnikām, kā arī attīstīja radošo fantāziju uz māksliniecisko pamatprincipu nosacījumiem. Kursantes izglītības gaitā darināja dekoratīvos spilvenus un somas, kuriem ir gan mākslinieciska vērtība, tā arī praktisks pielietojums.

Tekstilmozaīka kā mākslas veids ir ļoti attīstījusies, un tās popularitāte ir augusi tieši pēdējo divdesmit gadu laikā. Šodien tekstilmozaīka ir plaši izplatīta visā pasaulē. Tā tiek izmantota apģērbu šūšanai, funkcionāliem objektiem un ar īpašu vērienu mākslas darbos. Mūsdienās ar šo mākslas veidu var iepazīties lasot grāmatas, žurnālus, interesentiem ir pieejami arīdzan darba rīku komplekti un citi materiāli, kas nepieciešami strādājot dažādās tekstilmozaīkas tehnikās. 

Lai arī informācija par tekstilmozaīku ir pietiekama, meistara padomi ir neatsverami! To apzinās ikviens!
Ja arī tev interesē apgūt jaunas zināšanas, radošas prasmes, vērtīgi pavadīt laiku un iepazīties ar līdzīgi domājošiem – Piesakies nākamajam kursam jau jūlija beigās!

Ineteresējies:
Filiāles vadītāja: Sarmīte Deksne
Sekretāre: Daiga Rutka
Adrese: Ābeļu iela 8 - 2.stāvs, Gulbene
Tālrunis: 64471066, 27898038, 27898034 
Fakss: 64471066
E-pasts: gulbene@buts.lv


atpakaļ