background
Aktualitātesarrow
Izglītojamie ar patiesu enerģiju tver zināšanas metināšanā! Izglītojamie ar patiesu enerģiju tver zināšanas metināšanā! Izglītojamie ar patiesu enerģiju tver zināšanas metināšanā!

Izglītojamie ar patiesu enerģiju tver zināšanas metināšanā!

08.06.2020

Šī gada februārī Bauskas filiālē tika uzsākta profesionālās tālākizglītības programmas “Lokmetinātājs metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG)” īstenošana. Programma ilgst 480 stundas, kas ietver sevī teorētiskās apmācības un praktiskās nodarbības. Šajā programmā startēja septiņi izglītojamie, kuri ar patiesu ieinteresētību un enerģiju tvēra zināšanas no mācību centra ļoti pieredzējušā un zinošā pedagoga Dagņa Dārznieka. Dagņa pasniegšanas stils un veids iziet ārpus iedomājamām robežām, tāpēc viņa vadītās teorētiskās nodarbības pārvēršas par aizrautīgu metināšanas procesa imitēšanu.

Lai izglītojamajiem rastos patiess priekšstats par metināšanas rīkiem un, galvenokārt, metināšanas aparātu, viņš nodrošināja aparāta esamību, turpat, klasē un uzskatāmi rādīja tā darbības principu un struktūru. Skats un process bija vienreizējs. Pēc teorijas apgūšanas seko praktiskās nodarbības, kuras, pateicoties mūsu sadarbības partnerim, un pedagogam Dagnim Dārzniekam norit pilnībā, pēc Eiropas standartiem, aprīkotā un tām paredzētā vietā, lai izglītojamie, maksimāli varētu izprast, iemācīties un, galvenais, baudīt metināšanas procesu. Jo mums ir svarīgi sniegt mūsu mācību centra izglītojamajiem kvalitatīvas zināšanas ne tikai teorijas apmācību procesā, bet nodrošināt modernas, ērtas un atbilstošas praktiskās mācības. Diemžēl, sakarā ar 2020.gada 13.martā, valstī izsludināto ārkārtas situāciju, apmācību process tika apturēts, bet mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim atsākt un turpināt iesāktās mācības klātienē pēc kuponu sistēmas. Kā arī visi interesenti, kuri vēlās apgūt šo arodu ir laipni gaidīti mūsu mācību centra BUTS Bauskas filiālē, kas atrodas Bauskā, Dārza ielā 14A.

Vairāk par TIG kursu un pieteikšanās: "Lokmetinātājs metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG)"
Kā arī pie mums ir iespējams apgūt: MAG; TIG; MIG; MMA; OA;, metāla griešanu ar deggāzi vai plazmu kursus un iegūt starptautisku metinātāju sertifikātu!
Vairāk par uzskaitītajiem kursiem skatīt: "Metināšana"

Ja kādi jaut. droši zvani pa tālr. 27898019 vai raksti e-pastā: bauska@buts.lvatpakaļ