background
Aktualitātesarrow
Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 10 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 10 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 10 šuvējas Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 10 šuvējas

Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 10 šuvējas

03.07.2020

Š.g.jūnija beigās BUTS Bauskas filiālē norisinājās Šūšanas iekārtu operatora kvalifikācijas eksāmens un izlaidums, abi vienā dienā. Apmācības norisinājās ES fondu līdzfinansētā projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros, kur nodarbinātajām personām tika dota unikāla iespēja, apgūt arodu ar 10% līdzmaksājumu un iegūt atbilstošu kvalifikāciju.

Desmit burvīgas dāmas ieguva sen loloto un ilgi gaidīto profesionālās kvalifikācijas apliecību. Ir jāatzīst, ka apliecība ir tikai formāls apliecinājums viņu prasmēm, jo šo dāmu darbi bija patiesi izcili! Protams izlaidumā, neizpalika pateicības vārdi mūsu lieliskajai BUTS pedagoģei Aijai Ilgumai par ieguldījumu un dalīšanos pieredzē. Savukārt mācību centrs izsaka PALDIES visiem izglītojamiem par izturību un centību. Jūs visas esat lieliskas un mācību centra kolektīvs ļoti lepojās, ka Bauskā dzīvo tik radoši un spējīgi cilvēki!

Ja arī Tu vēlies izmantot iespēju apgūt vēlamo arodu ar 10% līdzmaksājumu, tad zini, ka jau augustā plānojas strādājošo pieteikšanās 5.mācību kārtai! 

Vairāk informācijas par projektu: "Apmācība strādājošajiem".
Vairāk par programmu: "Šūšanas iekārtu operators".


atpakaļ