background
Aktualitātesarrow
Fotoizstāde Fotoizstāde Fotoizstāde Fotoizstāde Fotoizstāde Fotoizstāde Fotoizstāde Fotoizstāde Fotoizstāde

Fotoizstāde "Vasara Tavos logos".

05.08.2014

Grāmatnīcas „ Gaisma” logos - Jūras ielā 10, Ventspilī, rotājas mācību centra „BUTS” izglītojamo „vasara”. Mācību centra „BUTS” izglītojamie aizvien iepriecina pilsētniekus ar savu jauniegūto zināšanu radošajiem darba augļiem, kuri arī šoreiz fotogrāfiju formā apskatāmi grāmatnīcas „Gaisma” skatlogos.

Ceļš līdz darba augļiem
Kursa nodarbības apmeklēja Ieva Makrecka, Jānis Valks, Veronika Mešečko un Arita Miltoviča, kurus fotografēšanas mākslas pasaulē ievadīja Ventspilī plaši pazīstamais fotogrāfs, daudzu foto izstāžu autors Andris Rebhūns, kurš pazīstams ar vairākām personālizstādēm, vadījis fotografēšanas meistarklases un ir Latvijas mēroga fotokonkursu laureāts. Ventspils filiāles vadītāja Sandra Strazdiņa atzīst, ka pedagoga Andra Rebhūna mācību metodoloģija tupina pārsteigt, sniedzot izglītojamiem ne tikai vērtīgas teorētiskās, tehniskās un mākslinieciskās zināšanas, bet arī vairojot izglītojamo pašapziņu. Apmācību gaitā mūsu izglītojamie gūst nopietnu profesionālo kompetenci, veidojot dažādu žanru fotosērijas, tāpēc lielisko darbu fotoizstāde ir tikai loģisks apmācību rezultāts, kuru apskatīt aicināts ik viens! Jāpiemin, ka izstāde būs apskatāma visu vasaru!


Radīt un radīt
Mācību centra „BUTS” Ventspils filiālē regulāri tiek organizēti fotografēšanas kursi, kas paver iespēju ikvienam interesentam pilnveidot sevi, gūt ieskatu mūsdienu fotogrāfijas tehniskajos un radošajos aspektos, apgūt zināšanas un iemaņas, kuras var plaši pielietot savā fotografēšanas darbībā. Apmācību gaitā tiek apskatīti fotografēšanas būtiskākie aspekti, sākot ar pamatiem - tehniskajām lietām, līdz pat fotogrāfijas saturiskajai būtībai un tās izpratnei. Visas foto kursos apgūtās teorētiskās zināšanas tiek nostiprinātas praktiskajās nodarbībās - mājasdarbos, lekcijās uz vietas, arī paralēli darbojoties ar saviem fotoaparātiem.


Nākotnes plāni
Fotoizstādes dalībnieki izteica atzinību par sniegtajām zināšanām un vēlmi vēl pilnveidot savas zināšanas fotografēšanas kursos, kuru centrālā tēma būtu melnbaltā fotogrāfija. Tādēļ tiek plānotas apmācības šīs tēmas ietvaros.  


Ja arī Tevi sajūsmina fotomāksla un vēlies pilnveidot zināšanas arī melnbalto fotogrāfiju radīšanā, nekautrējies -  interesējies:
Sandra Strazdiņa
Ventspils, Ģertrūdes ielā 29/31
Tālr., fakss 63625939
Mob. tālr. 29161907; 27898048
e-pasts ventspils@buts.lv


atpakaļ