background
Aktualitātesarrow
Mācību centra „BUTS” izglītojamie ir priviliģēti arī pēc apmācību noslēguma

Mācību centra „BUTS” izglītojamie ir priviliģēti arī pēc apmācību noslēguma

11.08.2014

Mācību centrs „BUTS” sadarbībā ar plaši pazīstamo veikalu tīklu Latvijā „Cita Santehnika” dāvina izglītojamiem īpašas klienta kartes!

Lai mūsu izglītojamie pēc apmācību beigām varētu strādāt ar augstākās kvalitātes materiāliem par saprātīgām cenām – regulāri tiek meklēti dažādi risinājumi. „Cita Santehnika” klientu kartes ir šāds risinājums!

Visiem mācību centra „BUTS” sanitārtehnikas jomas kursu izglītojamiem apmācību noslēgumā tiek dāvinātas tirdzniecības tīkla „Cita Santehnika” patstāvīgā klienta kartes, kuras, iegādājoties produkciju, nodrošina līdz pat 20% lielu atlaidi, īpašos piedāvājumus un individuālu konsultāciju!

 

Izmanto sniegtās iespējas!

Izvēlies sev nepieciešamo – nostipri un pilnveido zināšanas, vai kļūsti par kvalificētu speciālistu sanitārtehnikas jomā un saņem īpašo piedāvājumu! Apmācību procesu nodrošinās augsti kvalificēti pedagogi, pieredzējuši nozares speciālisti, sniedzot iespēju apgūt augstvērtīgas profesionālās zināšanas, tādejādi palielinot veicamo darbu efektivitāti.

 

Finanšu resursu efektīvu izmantošanu nodrošinās „Cita Santehnika”, jo veikalu tīkla piedāvājumā ir pasaules zīmolu santehnikas produkcijas un aprīkojuma pilns spektrs, no fitingiem un krāniem līdz vadošām ūdens attīrīšanas sistēmām un sūkņu tehnikai. Atceries, par klienta karti!

Vairāk par „Cita Santehnika” piedāvājumu lasīt šeit: https://www.cita.lv/index.php

  

 

Risinājumi Tavai izaugsmei – BUTS

Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļas vadītājs: Nikolajs Demidovs

Tālrunis: 67408209, 27898016

E-pasts: metalapstrade@buts.lv atpakaļ