background
Aktualitātesarrow
Metinātāju (MAG) grupa dodas mācību ekskursijā Metinātāju (MAG) grupa dodas mācību ekskursijā Metinātāju (MAG) grupa dodas mācību ekskursijā Metinātāju (MAG) grupa dodas mācību ekskursijā Metinātāju (MAG) grupa dodas mācību ekskursijā

Metinātāju (MAG) grupa dodas mācību ekskursijā

09.09.2020

Pagājušo nedēļ Ventspils metinātāju (MAG) grupa kopā ar mūsu pasniedzēju Andri Ērkšķi devās mācību ekskursijā pie ilggadējā sadarbības partnera, kuģu remonta un metālapstrādes uzņēmuma “Sarkanā Bāka KRC”, kas nodrošina mūsu izglītojamiem praktiskās mācības. Mācību dalībnieki šeit iepazinās ar organizācijas darbību, saņēma izsmeļošu informāciju par dažādiem metināšanas veidiem, kā arī apskatīja kuģus, kurus pašlaik metina. Pēc tam izglītojamie apmeklēja “Ventspils metināšanas rūpnīcu” un “Kompāniju Avotiņi”, kas nodarbojas ar dažādas sarežģītības metāla konstrukciju ražošanu.

Izglītojamiem tika izrādīti vairāki cehi. Vienā – tika grieztas metāla loksnes, tad tās tika locītas un visbeidzot sametinātas un gala rezultātā tika izveidots konteiners. Otrajā cehā - tika veidota liela konstrukcija, kuru pēc tam aprīkoja ar ģeneratoru, un kuras pielietojums ir ražot elektrību, kad netiek ražota vēja un saules enerģija. Ekskursijas noslēgumā izglītojamie apmeklēja Dānijas vadošo vairumtirdzniecības uzņēmumu “Sanistal”, kur bijušais BUTS audzēknis pastāstīja par iekārtām un aprīkojumu, ko izmanto metināšanas procesā.

LIELS PALDIES uzņēmumiem par lielisko uzņemšanu! 

Vairāk par metināšanas programmām skatīt "Metināšana"


atpakaļ