background
Aktualitātesarrow
Klientu atsauksmes mums ir svarīgas!

Klientu atsauksmes mums ir svarīgas!

13.11.2020

Mācību centrs BUTS Rīgas filiālē mācības pabeidza attālinātā loģistikas grupa “Transporta un loģistikas nozares uzņēmumu pamatprocesi. Sadales loģistika’’. Arī šajā grupā no izglītojamiem saņēmām labus vārdus - šoreiz par mūsu loģistikas pasniedzēju, ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi nozarē, INGU GASPERSONI

“Vēlos pateikties par šo studiju kursu. Īpašs PALDIES pasniedzējai Ingai Gaspersonei. Ir patīkami mācīties, ja māca cilvēks, kas pārzin savu jomu no pašas apakšas līdz pat augšai. Liels PALDIES pasniedzējai un mācību centram BUTS! Vērtīgi pavadīts laiks un iegūtas daudz jaunas zināšanas!” sacīja Evija Stabulniece.

“Kursi ļoti noderīgi un pasniedzēju Ingu Gaspersoni var uzlavēt - ļoti zinoša. Patika tas, ka viņa ir strādājusi šajā jomā un visu nodarbību laiku dalījās ar dažādiem piemēriem un salīdzinājumiem, kas vieglāk ļāva uztvert vielu. 
Varbūt, rēķināšanas uzdevumos es ieteiku iet nedaudz lēnāk uz priekšu. Jo tie, kuri vispār nav saistīti ar šo jomu, nevar tikt līdzi. Labi, ka bija lekciju atkārtojumi, kurus varēja skatīties, uzlikt uz pauzes un apskatīt formulu pēc kā jārēķina un tad iet tālāk.
Bet, kopumā esmu ļoti apmierināta par kursa izvēli un pasniedzējai Ingai lielas uzslavas. Jums ar viņu ir paveicies :)
Par pašu vielu - tā kā mana profesija nav vispār saistīta ar loģistiku, tad kāri tvēru visu, kas tika mācīts. Vēlējos savai pašreizējai profesijai klāt pamācīties kursus, kuri ir pilnīgi pretēji tam, ko daru. Esmu apmierināta ar izvēli” Linda Vovere.

Paldies Evijai un Lindai par labajiem vārdiem. Klientu atsauksmes mums ir ļoti svarīgas.

Ja arī Tu vēlies apgūt attālināti kādu moduļu kopu no “Loģistikas darbinieks”, tad nāc un piesakies!
Vairāk par loģistikas programmām un to moduļiem skatīt šeit.


atpakaļ