background
Aktualitātesarrow
Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens! Sagaidīts zelta rudens!

Sagaidīts zelta rudens!

10.10.2014

Rudens ir ražas laiks, kad vislabāk var sevi palutināt ar lolotām un aprūpētām pašmāju dārza veltēm. Arī mēs – Biznesa un karjeras nodaļas darbinieki šo laiku varētu dēvēt par ražas laiku, jo ražīgi noslēdzās apmācības kā ēdināšanas, tā valodu programmās. Kādēļ ražīgi? Tulīt pastāstīsim!

Mēs lepojamies par ikviena mūsu izglītojamā sasniegumiem.. tie ir mūsu darba augļi, bet pašiem izglītojamiem tās ir zināšanas, prasmes un sasniegtā vērtējums! Jāteic, ka šis laiks bija patiesi lielisks, jo visi mūsu izglītojamie gan no eksāmenu komisijas, gan pedagogiem saņēma augstus novērtējumus! Jāuzteic Agnese Vīdnere un Anitra Robeža! Dāmas kvalifikācijas eksāmenā saņēma 10 balles! Tik tiešām ražīgi!

 

Par pasakainiem gardumiem un mākslas šedevriem rūpējās Pavāri un Konditori:

Irina Aņikina

Agnese Vīdnere

Aleksandra Jefimova

Anitra Robeža

Katrīna Biseniece

 

Kulinārijas meistarstiķus programmā „Eiropas tautu virtuve” apguva un rādīja:

Vitālijs Bogdans

Mihails Hotjanovičs

Aleksejs Partins

Andrejs Rudzāts

 

Un brīnišķīgo ēdienu nosaukumus (un ne tikai) lieliskā angļu valodā sauca:

Lolita Kapustāne

Maira Kaula

Jānis Saulītis

Inguna Vārtiņa

Didzis Zirdziņš

 

Par lielisku apmācību atmosfēru vēlamies pateikties pedagogiem Vairai Vanagai, Guntim Kauliņam, Ivetai Dūmiņai, Inai Markevičai, Edgaram Čerkovskim un Andai Šķeivei!

 

Par sadarbību kvalifikācijas prakses nodrošināšanā pateicamies tik iemīļotiem un zināmiem ēdināšanas uzņēmumiem kā „Trīs pavāri”, „Mārtiņa Beķereja”, „Ciemakukulis”, „Garden Palace” un „Beķerfeja”!

 

Lieliski izglītojamie, lieliski pedagogi, lieliski sadarbības partneri un lieliski darba augļi! Brīnišķīgs ražas laiks!

 

Mācību centra "BUTS"

Biznesa un karjeras nodaļa

Tālrunis: 27898032, 67408210, 67408206

E-pasts: karjera@buts.lvatpakaļ