background
Aktualitātesarrow
Jaunas iespējas palielināt savu un uzņēmuma konkurētspēju darba aizsardzības jomā

Jaunas iespējas palielināt savu un uzņēmuma konkurētspēju darba aizsardzības jomā

12.03.2021

Kā panākt stabilu biznesa izaugsmi šajā nestabilajā tirgus situācijā? Uzņēmuma stabilitātei un attīstībai ir vairāki atslēgas vārdi. Mēs gribam uzsvērt divus no tiem: zināšanas un darba drošība.

Praksē balstītas zināšanas – zelta vērtē 

Ikviena uzņēmuma vadījās zina: sakārtoti darba aizsardzības jautājumi nomierina. Ne tikai tāpēc, ka to prasa likums. Darba drošības ievērošana nozīmē to, ka darbinieki ir zinoši un pasargāti, uzņēmumam ir laba reputācija, un uzņēmuma vadība var nodarboties nevis ar ikdienas ķibeļu risināšanu, bet strādāt biznesa attīstībai.

Apgūstot jaunas zināšanas un prasmes un papildinot jau esošās, ikvienam ir iespēja strādāt efektīvāk, domāt plašāk un inovatīvāk. Citiem vārdiem sakot, paaugstināt gan savu, gan sava uzņēmuma konkurētspēju. Darba drošības speciālisti ar svaigu zināšanu bagāžu darba tirgū ir arvien pieprasītāki.

Jaunums – attālinātas darba drošības apmācības dažādu nozaru speciālistiem 

Mēs mācību centrā BUTS esam gatavi jūs atbalstīt ar to, kurā esam labākie savā nozarē: ar nozares profesionāļu vadītiem, reālajā darbā nepieciešamiem apmācības kursiem. Piedāvājam specializētās apmācības programmas, kuru apgūšanai nepieciešams tikai dators vai viedierīce ar interneta pieslēgumu. Varēsiet apgūt programmas attālināti sev ērtā laikā un vietā. 

6 lieli ieguvumi no apmācībām
  • Jūs paaugstināsiet savu konkurētspēju darba tirgū 
  • Jūs varēsiet vadīt un organizēt darba aizsardzības prasību īstenošanu savas nozares uzņēmumā
  • Iemācīsieties profesionāli izveidot, sakārtot un sistematizēt darba aizsardzības dokumentāciju 
  • Spēsiet mērķtiecīgi izmantot teorētiskās un praktiskās zināšanas darba aizsardzības darba organizēšanā 
  • Paaugstināt savu kompetences līmeni darba aizsardzībā atbilstošajā nozarē.
  • Jūs saņemsiet apliecību par profesionālās pilnveides izglītību

Piesakieties apmācībām jau šodien! 

Izvēlieties piemērotāko apmācības programmu Jūsu darba jomai un spiediet uz aktīvās saites, lai uzzinātu vairāk un pieteiktos! 

Specializēto zināšanu apguve darba aizsardzības jomā: Būvniecība, ieguves rūpniecība un karjeru izstrāde (40 stundas)
Specializēto zināšanu apguve darba aizsardzības jomā: Elektroenerģija, gāzes apgāde, siltumapgāde, gaisa kondicionēšana, ūdens apgāde, notekūdeņu savākšana, atkritumu apsaimniekošana (40 stundas) 

Apmācības sākums – 24. marts. Piesakieties jau šodien! Jo vairāk zināšanu – jo vairāk iespēju darba tirgū! Jo zinošāki darbinieki – jo konkurētspējīgāks uzņēmums!


atpakaļ