background
Aktualitātesarrow
Par astoņpadsmit gādīgām rokām!

Par astoņpadsmit gādīgām rokām!

22.10.2014

Spītējot aiz loga valdošajam drēgnumam, milzīgs prieks un neizmērojams gandarījums par mūsu absolventēm, jo nu Tukums ir par deviņām krietnām sirdīm un astoņpadsmit gādīgām rokām bagātāks. Mācību centrā „BUTS” sievietes pilnveidojušas savas specifiskās zināšanas un profesionālās iemaņas izglītības programmas „Sociālā aprūpe” ietvaros.

Īpašas uzslavas un laba vēlējumi jaunapgūto kompetenču īstenošanā savas turpmākās profesionālās darbības veikšanā:
Rasmai Strazdai
Annai Dudeničai
Inai Mačukānei
Antrai Morozovai
Vinetai Vainovskai
Valentinai Rubinai
Ramutei Mežiņai
Tatjanai Zamorskai
Ievai Semjonovai
Jūs visas bijāt lieliskas! Sadarboties ar Jums bija patiess prieks! Apmācību process ritēja viegli, patīkami un kvalitatīvi, jo Jūs bijāt ne tikai kolosāls kurss, bet arī kolorītas personības! Novērtējam Jūsu ieinteresētību un arī esošo kompetenci!

Pateicoties šo sieviešu pozitīvajai un optimistiskajai dabai, apmācības norisinājās labvēlīgā un sirsnīgā atmosfērā. Sievietes bija zinātkāras un drošas, tādējādi veicinot raitu, dinamisku un kodolīgu komunikāciju ar pedagogiem. 
Jāatzīmē, ka profesionālās pilnveides izglītības apguves rezultātā viņas guva ne vien vērtīgas zināšanas, bet kļuva arī par labām draudzenēm, par ko liecina uz apmācībām regulāri nestie dārza labumi un mājās gatavotie našķi! 

Mācību centra „BUTS” kolektīvs vēlas atzīmēt, ka šāda prakse iezīmējusies vairakkārt un no kādreizējiem izglītojamiem saņemtas ziņas, ka apgūtās zināšanas sniegušas atbalstu un virzību karjeras izaugsmē, savukārt izglītošanās gaitā satiktie pedagogi un kursanti kļuvuši par labiem paziņām un vērtīgiem kontaktiem.

Ja arī Tu vēlies savā dzīvē ieviest jaunas dvesmas, gūt neaizmirstamus iespaidus, veicināt savas karjeras iespējas un satikt sirsnīgus un labus cilvēkus - nemaz tik tālu nav jāmeklē! Mācību centra „BUTS” Tukuma filiāles vadītāja Oksana Ošupe ar lielu prieku palīdzēs rast Tev interesējošo izglītības risinājumu!


atpakaļ