background
Aktualitātesarrow
Par gaišiem cilvēkiem un labiem darbiem!

Par gaišiem cilvēkiem un labiem darbiem!

24.10.2014

Oktobra vidū mācību centra “BUTS” Bauskas filiālē svinīgi ieskandēja programmas „Sociālā aprūpe” izglītojamo priecīgās čalas, saņemot profesionālās pilnveides apliecības!

Drēgno 14. oktobra rudens pēcpusdienu sasildīja sešu brašu sievu prieks par apgūtajām zināšanām, kopā pavadīto laiku un aizvien jaunām iespējām sociālās aprūpes nozarē. Šoreiz absolventu kārtā lieliskās:

Līvija Jančone

Ilga Kurta

Ilze Laurate

Sandra Rozenberga

Gunta Suharevska

Sandra Velmunska


Laika posmā no 20. augusta divu mēnešu garumā par izglītības procesu rūpējās pedagoģe Margarita Dārzniece, kura izpelnījusies izglītojamo simpātijas un daudz atzinīgu vārdu gan par apmācību saturu un profesionalitāti, gan sirsnīgo attieksmi un komunikāciju.


Atzīmējot šo svinīgo notikumu – apmācību procesa noslēgumu, izglītojamās, pateicībā par ieguldīto darbu, pedagoģei Margaritai Dārzniecei pasniedza gardu kliņģeri un apsveica ar krāšņiem rudens ziediem.


Bauskas filiāles vadītāja Elīna Januška ir priecīga par izglītojamo sekmēm un izsaka pateicību par sieviešu izvēli apgūt profesionālas zināšanas tieši mācību centrā „BUTS”!


Apmācību laikā izglītojamās pilnveidoja savas zināšanas sociālās aprūpes jomā, uzzināja, kā piemēroties situācijām, komunicēt ar dažāda veida uztveres un komunikācijas grūtību klientiem, uzzināja par alternatīviem sociālās aprūpes veidiem un citas profesionālās kompetences veicinošas zināšanas.Marks Aurēlijs teicis, ka cilvēki ir dzimuši, lai palīdzētu cits citam, kā roka palīdz rokai, kāja kājai un augšžoklis – apakšžoklim.

Mācību centra “BUTS” kolektīvs vēlas izteikt sirsnīgus laba vēlējumus šīm sirdsskaistajām sievietēm, kurām rūp citu cilvēku dzīves, kuras nenovēršas grūtā brīdī un allaž ir palīdzīgs plecs!

Lūdzu, saglabājiet savu sirds siltumu un iejūtību!

Lai gaišums, prieks un mīlestība pavada Jūsu darba gaitas!
atpakaļ