background
Aktualitātesarrow
Saldū kļuvis par četrām frizierēm vairāk! Saldū kļuvis par četrām frizierēm vairāk! Saldū kļuvis par četrām frizierēm vairāk! Saldū kļuvis par četrām frizierēm vairāk! Saldū kļuvis par četrām frizierēm vairāk!

Saldū kļuvis par četrām frizierēm vairāk!

27.10.2014

14. oktobrī mācību centra „BUTS” Saldus filiālē virmoja viegls satraukums un prieks par valsts kvalifikācijas eksāmenu, kuru ar labiem rezultātiem nokārtoja visas izglītojamās, nu jau sevi droši saucot par kvalificētām frizierēm.

Turpmāk Saldus apkaimes iedzīvotāji drošām sirdīm varēs uzticēt savu frizūru veidošanu kreatīvām un profesionālām frizierēm, kuras lieliski pārzin un ir lietpratējas matu kopšanā, veidošanā, krāsošanā un ārstēšanā, kā arī novērojām apmācīgu gaitā, izglītojamām ir kolosāla attieksme saskarsmē ar klientiem un kolēģiem. Jau izglītības procesā iezīmējās jauno sieviešu draudzīgums un ieinteresētība klientu vajadzību izzināšanas metodēs.

Liels paldies par uzcītību, attieksmi un profesionālu pieeju izglītības procesā, kā arī lieliskajiem darba rezultātiem:
Aiga Ozola
Sintija Ozola
Signe Šmakova
Inga Brahmane

Vislielākais gandarījums Jūs apmācot bija Jūsu entuziasms un apziņa, ka zināt savu mērķi. Mācību centra „BUTS” kolektīvs ir priecīgs palīdzēt Jums veidot Jūsu karjeras pamatus, esot pirmajiem pakāpieniem Jūsu profesionalitātes un izaugsmes ceļā! Paldies par Jūsu izvēli!

Apmācības norisinājās laikā posmā no maija līdz oktobra vidum, kuru laikā jaunās sievietes apguva sieviešu un vīriešu griezumus, modernas un klasiskas frizūras, specifiskas zināšanas gan par matu tipiem, gan mūsdienu profesionālo matu kopšanas līdzekļu daudzveidību. 
Lielāko paldies par apmācību gaitu izpelnījusies pedagoģe Sallija Rukmane, kura pusgada garumā gādāja par profesionālu zināšanu nodrošināšanu, kā arī sniedza atbalstu un iedrošināja izglītojamās uzdrīkstēties!

Pārējās bildes skatīties sadaļā "GALERIJA"atpakaļ