background
Aktualitātesarrow
Tavs nams – Tavā pārziņā!

Tavs nams – Tavā pārziņā!

08.05.2021

Namu pārvaldība skar ikvienu no mums un vienmēr sabiedrībā raisījusi karstas diskusijas un prasības pēc augstākas kvalitātes apsaimniekošanas, ko vada zinoši speciālisti, kas izcili pārzin Valsts likumdošanu un spēj profesionāli risināt dažāda veida tehniskos jautājumus un ārkārtas situācijas.

Kursa mērķis nodrošināt profesionālās tālākizglītības apguvi un sagatavot nekustamā īpašuma nozares 3. profesionālās kvalifikācijas līmeņa profesijas "Namu pārzinis" speciālistu.

Līdz 24. maijam piesakies kursam Namu pārzinis ja vēlies iegūt kvalifikāciju lai uzsāktu namu pārziņa profesijas gaitas vai ja esi:
  • sev piederošās dzīvojamās mājas pārvaldītājs;
  • pilnvarots veikt nama pārvaldīšanu mājas īpašnieku uzdevumā;
  • esi izveidotās dzīvojamās mājas sabiedrības vai biedrības darbinieks;

Kursa laikā Tu apgūsi praksē balstītas zināšanas par ēku būvkonstrukciju apsaimniekošanu, apsekošanu un remontdarbiem, grāmatvedības un nekustamā īpašuma tiesiskos pamatus, namu pārvaldības lietvedību un dokumentācijas sagatavošanu, darba aizsardzību un zināšanas namu inženierkomunikāciju risinājumos, to novērtēšanā un ekspluatācijā, plānot un uzraudzīt remonta, rekonstrukcijas un renovācijas darbus, uc.

Kursa ilgums 960 stundas.
Kursa cena: 1200 EUR (iespējama samaksa pa daļām)

Vairāk informācijas zvanot 28606877 vai 27898006.
Vai rakstot mums uz komercdarbiba@buts.lv


atpakaļ